Skocz do zawartości

KOMPENSACJA - technika przyszłości


Marek O

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym musiał tylko tak jeździć to zrezygnowałbym z jazdy na nartach taliowanych 😁To jest technika przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Oczywiście ale jedna z wielu i stosunkowa mało przydatna i przyjemna. Jeździć po pustym mało nachylonym stoku promieniem zbliżonym do r narty to mało ekscytujące. Tak to widzę. I jeszcze na krótkich nartach tak na oko 150 cm, których się boję i bez kijków. To już zupełnie nie dla mnie.

Ale nie przejmuj się jestem starym 60-letnim, mało sprawnym, sentymentalnym dziadem 😂🤣😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lexi napisał:

Ja akurat nie (rzadkość w moim przypadku ).. ale ciężko ogarnąć wszystkie nałogi - z czegoś trzeba zrezygnować 😉

Miałem na myśli że syn miał problem z interpretacją słowa kreskarz bo jest w wieku afirmacji tego typu używek … dzięki Bogu nic nie brał, raczej kult ciała, siłownia etc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, .Beata. napisał:

Bierz Izę z sobą. Zlot to spotkanie towarzyskie, wiesz, wspólne śniadanie, nartowanie, kuflowanie i…. . Acz, również pouczające jak dla mnie;)

Betty, a kto im wizy do Zwardonia ogarnie? Jedną mogę dla Marka jakoś załatwić, ale dwie? Wiesz dobrze że wszystkie dojścia już siedzą, albo będą siedzieć, bo im się zachciało ze Zwardonia Bollywood zrobić😉. Może jakoś w bagażu podręcznym się Ją przemyci. Pisałem, Zwardoń to nie tania rzecz😀. No i co się wydarzy w Zwardoniu to w Zwardoniu zostaje. Sama śmietanka tam ciągnie. Może być Złoty Groń jak coś. Jakby Marek wizy nie dostał albo misia do paszportu za przemyt …Żony mu wbiją.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wojtek pw napisał:

Jakbym musiał tylko tak jeździć to zrezygnowałbym z jazdy na nartach taliowanych 😁To jest technika przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Oczywiście ale jedna z wielu i stosunkowa mało przydatna i przyjemna. Jeździć po pustym mało nachylonym stoku promieniem zbliżonym do r narty to mało ekscytujące. Tak to widzę. I jeszcze na krótkich nartach tak na oko 150 cm, których się boję i bez kijków. To już zupełnie nie dla mnie.

Ale nie przejmuj się jestem starym 60-letnim, mało sprawnym, sentymentalnym dziadem 😂🤣😂

Ja tylko tak jeżdżę i aż tak jeżdżę po pustym i mało nachylonym stoku, promieniem zbliżonym d R narty i zawsze czuję się wtedy zajebiście. Nic mi nie przeszkadza, z niczym nie walczę nikomu nic nie udowadniam. Przyjemność sama w sobie. 

No bez kijów, to już daleka historia. Teraz i od dawna z kijami.

Szkoda, że nawet nie spróbowałeś a już oceniasz...

Mi trzy lata brakuje do Ciebie, ale sentymentalnym dziadkiem to jeszcze nie jestem. Trzymam kciuki . Pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...