Skocz do zawartości

Piąty Zlot Twardzielek i Twardzieli - edycja zimowa 2025


.Beata.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jan napisał:

Świetna destynacja dla wymiataczy oślich łączek, ostatnio jak tam byłem to miałem 2 kompanów lat 4 i 8

Ty ciulu cztery lata temu jak tam byłem to chwaliłeś to miejsce a teraz jedziesz po nim 😕 ogarnij się dziadku geriatra może pomóc.  Zaburzenia percepcji i równowagi w tym wieku się zdarzają może polecić używanie kijów w celu zachowania równowagi.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jan napisał:

Świetna destynacja dla wymiataczy oślich łączek, ostatnio jak tam byłem to miałem 2 kompanów lat 4 i 8

Jonek, Hans może Johan wstyd mi za ciebie w wielu tematach a właściwie w każdym,podobno przyznajesz się do Katowic nie rób tego, robisz mi obciach podszywając się za ślązaka .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lexi napisał:

Nie jest tak źle … przyleci do Balic za parę złotych a dalej mu już dupe zatargam do Zwardonia… aczkolwiek to już nie są tanie rzeczy 😎

Jak przyleci to za wiele browarów nie zabierze ze sobą, chyba, że jakieś cargo, czy cuś...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Victor napisał:

330 jurów ze skipasem-rewelka  🥳👌 

 

tani ośrodek i najniższy sezon, 

w styczniu dostaniesz łóżko za ok. 10 Euro za noc w wypasionym apartamentowcu z sauną i basenem

https://en.ski-france.com/ski-area-sybelles/saint-sorlin-d-arves/chalets-de-saint-sorlin/#booking-form

do tego skipass 235, 50

Godzinę temu, Mikoski napisał:

Ty ciulu cztery lata temu jak tam byłem to chwaliłeś to miejsce a teraz jedziesz po nim 😕 ogarnij się dziadku geriatra może pomóc.  Zaburzenia percepcji i równowagi w tym wieku się zdarzają może polecić używanie kijów w celu zachowania równowagi.

przecież cały czas chwalę ten ośrodek - dla Ciebie w sam raz nawet bez kijków dasz radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lexi napisał:

Jeszcze raz - w sezonie (zwłaszcza w ferie) jest problem z kwaterami - @Victor miał kłopot w tym roku wyszukać coś na dwie osoby… a na kilka ? (@Adam ..DUCH … niech Iwonka ścieli w piwnicy 😉. ).

To Hanyska w życiu by Wam nie pozwoliła spać w piwnicy....w grę wchodzi tylko i wyłącznie sypialnia z oddzielną łazienką 🤣

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
55 minut temu, Victor napisał:

😅 algorytm YT podesłał 🥳 taki warun na zlocik jak znalazł 👌miód i malina 😉

 

Krótki cięty widzę a gdzie ten śmig przyspieszający? 55 sekunda te trzy skręty? dla mnie też cięty.

Edytowane przez Mikoski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...