Skocz do zawartości

Piąty Zlot Twardzielek i Twardzieli - edycja zimowa 2025


.Beata.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale sugerowałem się tym IMG_2654.thumb.jpeg.68650f11afa546267336ac264714c60b.jpeg

Więc Google wprowadził mnie w błąd bo tu faktycznie brakuje jeszcze jednego terminu.  
 

Jeżeli chodzi o początek marca to nie dam rady gdyż w be właśnie początkiem marca zaczynają się ferie i mam wyjazd szkoleniowy do Sappady. Po 15 marca czy w kwietniu mogę nawet i na moltka dojechać 😉 

Szczyrk odpada tak czy siak bo cztery lata czytam,ze tam kamienie więc szkoda sprzętu.😉 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, .Beata. napisał:

Idąc tokiem myślenia Mitka, to:

1. 14-16 luty - i zakładamy buciki dzieciom, ustawiamy tyczki czy co tam, wkurzamy się, że Adama nie ma, bo ma zjęcia np z Viktorem, może być śnieg i dużo ludzi

2. 1-2 marzec - zasugerowana data przez Adama, ostatni weekend ferii, może być jeszcze śnieg, ale niekoniecznie, ale ponoć się zawsze znajdzie, zagranica przeflancuje swój wyjazd na później- lub Adam będzie patrzył na piwo, może być jeszcze dużo ludzi, tudzież zawody leśników, górników czy tam kolejarzy 

3. 10-12 styczeń - tydzień przed feriami, może być już śnieg, ale niekoniecznie, tłumów raczej być nie powinno

4. Szczyrk 

I co teraz? 

 

Ciężko będzie w feryjnym terminie - kilka miesięcy do przodu mało kto się potrafi zdeklarować… a obłożenie kwater w ferie jest spore więc bez wcześniejszej rezerwacji bieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam napiszę tak. W 2025 ferie zaczynają się dosyć późno bo dopiero 20 stycznia i do tego odnośnie ZW - małopolska. Więc może nieco złamać po sezonowy zwyczaj i coś wykombinować w tym terminie czyli od 3 króli do 2 lutego. W takim terminie śnieg gwarantowany i raczej mało ludzi oraz brak zawodów???. Z mojej strony jest niewielka blokada w terminie 10-16.01.2025 ale na granicy pewności uważam że blokadę zniosę. Szczerze to zależy mi bardzo na wizycie @Victor....gościu ma naprawdę daleko i warto się pochylić nad jego losem....🤣

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Adam ..DUCH napisał:

A ja Wam napiszę tak. W 2025 ferie zaczynają się dosyć późno bo dopiero 20 stycznia i do tego odnośnie ZW - małopolska. Więc może nieco złamać po sezonowy zwyczaj i coś wykombinować w tym terminie czyli od 3 króli do 2 lutego. W takim terminie śnieg gwarantowany i raczej mało ludzi oraz brak zawodów???. Z mojej strony jest niewielka blokada w terminie 10-16.01.2025 ale na granicy pewności uważam że blokadę zniosę. Szczerze to zależy mi bardzo na wizycie @Victor....gościu ma naprawdę daleko i warto się pochylić nad jego losem....🤣

A to jest bardzo dobry pomysł, bo po nowym roku zazwyczaj jest rozprężenie - szczególnie po 3 Królach. Przed feriami - bardzo dobry pomysł. Śląskie maja jako ostatnie - więc może być zatłoczony Zwardoń. Drugi aspekt - jeśli zima się uda, nie widzę problemu, aby poprawić w marcu - a co!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam ..DUCH napisał:

Szczerze to zależy mi bardzo na wizycie @Victor....gościu ma naprawdę daleko i warto się pochylić nad jego losem....🤣

Nie jest tak źle … przyleci do Balic za parę złotych a dalej mu już dupe zatargam do Zwardonia… aczkolwiek to już nie są tanie rzeczy 😎

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

Nie jest tak źle … przyleci do Balic za parę złotych a dalej mu już dupe zatargam do Zwardonia… aczkolwiek to już nie są tanie rzeczy 😎

😱 Jak żyć ? 

Jeden już fakturę szykuję za szoferkę 😉 drugi czeka na browary 😜 trzeci wyguglował koszty przelotu, aż się boję co dalej ….tymczasem w Sappadzie już biało się zrobiło c1020bdf-4a25-4301-bb75-7311ef266a6b.thumb.jpeg.0721555c9532d88f5af8cfe8c9c92e2b.jpeg

Idzie zima ❄️ 🥳 

W BE tej nocy ma być 5 na plusie 😱

 

 

Edytowane przez Victor
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, róbmy krótko po 3 Królach !!!!! 😄

Ale koniecznie przed 19tym stycznia. To naprawdę rewela termin , bo przed feriami , bajka.

Jest łykend 10 - 12 stycznia , można przyjechać - jak tam kto da radę już w czwartek 09, a wyjechać 12ego w niedzielę, zaraz po kościele.

Qrde , to najlepsza opcja, po cholerę na loterię marcową się narażać ????? Chyba że macie te daty już zabukowane ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kaem napisał:

qrde, róbmy krótko po 3 Królach !!!!! 😄

Ale koniecznie przed 19tym stycznia. To naprawdę rewela termin , bo przed feriami , bajka.

Jest łykend 10 - 12 stycznia , można przyjechać - jak tam kto da radę już w czwartek 09, a wyjechać 12ego w niedzielę, zaraz po kościele.

Qrde , to najlepsza opcja, po cholerę na loterię marcową się narażać ????? Chyba że macie te daty już zabukowane ...

 W tym terminie będę w Francji 😕

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mikoski napisał:

 W tym terminie będę w Francji 😕

no właśnie, tak to będzie ... ja chwilkę później do Italii.

Jak pisano - chyba jednak luty byłby optymalny, aby wszyscy się pojawili. 

jest też inna opcja - czekać na rozwój trendów pogodowych w 2 połowie lutego i decydować szybko co i jak czynimy. Tak 3-4 dni wcześniej hasło i jadymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kaem napisał:

no właśnie, tak to będzie ... ja chwilkę później do Italii.

Jak pisano - chyba jednak luty byłby optymalny, aby wszyscy się pojawili. 

jest też inna opcja - czekać na rozwój trendów pogodowych w 2 połowie lutego i decydować szybko co i jak czynimy. Tak 3-4 dni wcześniej hasło i jadymy.

Jeszcze raz - w sezonie (zwłaszcza w ferie) jest problem z kwaterami - @Victor miał kłopot w tym roku wyszukać coś na dwie osoby… a na kilka ? (@Adam ..DUCH … niech Iwonka ścieli w piwnicy 😉. ).

Edytowane przez Lexi
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lexi napisał:

Jeszcze raz - w sezonie (zwłaszcza w ferie) jest problem z kwaterami - @Victor miał kłopot w tym roku wyszukać coś na dwie osoby… a na kilka ? (@Adam ..DUCH … niech Iwonka ścieli w piwnicy 😉. ).

Może zlot w Wiśle, przy okazji jazda z pierwszym narciarzem RP. Agata może pościelić w zameczku.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziwna polityka 😉 bo faktem jest że większość do których dzwoniłem nastawiona jest na grupy i zlewka sympatyczna gdy słyszy tylko o dwóch osobach,informując miło-brak miejsc!  Na miejscu okazuje się ,że tłumów brak i są puste pokoje 🤷‍♂️ 

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mikoski napisał:

 

Siedem noclegów z  sześciodniowm skipasem za 1400 zł dojazd i wyżywienie po naszej stronie.Les-Sybelles-Piste-Map-2019.webp

Świetna destynacja dla wymiataczy oślich łączek, ostatnio jak tam byłem to miałem 2 kompanów lat 4 i 8

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...