Skocz do zawartości

Piąty Zlot Twardzielek i Twardzieli - edycja zimowa 2025


.Beata.

Rekomendowane odpowiedzi

Już czas…. 
 

 

Ps. Cześć. Chciałabym wpisać w kalendarz termin zlotu i zaplanować resztę zimy. Halka, Zwardoń, chyba, że będę w mniejszości, wśród zainteresowanych oczywiście.

W googlowskiej galerii małe podsumowanko zlotu letniego;)

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, .Beata. napisał:

Już czas…. 
 

 

Ps. Cześć. Chciałabym wpisać w kalendarz termin zlotu i zaplanować resztę zimy. Halka, Zwardoń, chyba, że będę w mniejszości, wśród zainteresowanych oczywiście.

W googlowskiej galerii małe podsumowanko zlotu letniego;)

Korbielów… Pilsko… cudnie było

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kaem napisał:

a co górale o najbliższej zimie mówią? Wówczas może będzie łatwiej sensowny termin ogarnąć ..

 

Pewnie strzał zimna i śniegu na początku grudnia, potem ocieplenie przed Bożym Narodzeniem. Co będzie dalej - tylko szklana kula powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mitek napisał:

Cześc

Beatko Droga

Dla nas to jest takie planowanie jakbym miał zaplanować kiedy Słońce będzie Supernową i czy w ogóle...

Pozdro

Pitu pitu Mitku, po prostu zejdź na ziemię, przecież nie planujemy nic kosmicznego. Wpisuję termin w kalendarz i jest nietykalny. Zrób tak samo, i uwierz, to bardzo proste jest . Poza tym, to fajniej się czeka.
 

Pozdrowienia dla Rybelka 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, .Beata. napisał:

@Lexi a ten Korbielów to dojazdowy czy noclegowy? - bo rzuciłeś cudem i co dalej?

Albo tak albo siak ...w Korbielowie spania do oporu jest nawet pod stokiem...tyle że @Adam ..DUCH trochę dalej ma z domu (pewnie z 20km dalej)- ale może zabrałby wreszcie małżonkę  ..

...no a góra jednak innego kalibru

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lexi napisał:

Albo tak albo siak ...w Korbielowie spania do oporu jest nawet pod stokiem...tyle że @Adam ..DUCH trochę dalej ma z domu (pewnie z 20km dalej)- ale może zabrałby wreszcie małżonkę  ..

...no a góra jednak innego kalibru

A my zlatujemy się, żeby się spotkać i pojeździć?, czy pojeździć i spotkać? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Marcos73 napisał:

Kurde, po feriach zróbmy. Tydzień po. 
Jednak powrót może być dramatyczny.

pozdro

ps. Śnieg będzie, nie ma się co martwić, a i tak gra drugorzędną rolę przecież.

qrde Marcos w ostatnim sezonie właśnie tydzień po feriach było spotkanie .....

ja prdprdprditepe, ledwo te ślizgi po ostatnim zjeździe (do krzesła) wyciągnąłem jakoś ... 

Wcześniej zróbmy !!!!!! koniecznie!!!!!!!!

Ps. ktoś wie, gdzie mogę kupić noski do Rossi LT Master??? takie te dzioby kwadratowe są qrde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Adam ..DUCH napisał:

Ostatni weekend ferii to dobry termin. Śnieg zawsze się znajdzie....

Adam, Google mówi że to 14-16  czekoladki plus chmiel mogę zabrać coby na smak było 😉 Mi gra muzyka w tym terminie. 
 

Pozdro serdeczne 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, .Beata. napisał:

Zwłaszcza, że tydzień po feriach w tym sezonie przypadnie tydzień później, niż tydzień po feriach w zeszłym sezonie… 

Betty, ja z myślą o Tobie, ja mam blisko.

pozdro

ps. Mnie to obojętne, kiedy, gdzie, byleby przyjechało nas jak najwięcej.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marcos73 napisał:

Betty, ja z myślą o Tobie, ja mam blisko.

pozdro

ps. Mnie to obojętne, kiedy, gdzie, byleby przyjechało nas jak najwięcej.

Ojej…bardzo mi miło, mój Ty Bohaterze:) jeśli bozia pozwoli, to i tak i tak przyjadę, bez względu na to czy jest czy nie ma śniegu, choć nie ukrywam, chciałabym zrealizować swój niecny plan 😁 Mam trochę bliżej jednak niż Viktor, ale nie sądzę, żeby Viktor chciał tłuc się przez pół Europy, wiedząc, że nie pojeździ. Więc, jeśli chcemy się spotkać w jak najszerszym gronie, to po prostu ustalmy wstępnie przynajmniej jakiś termin. Macie już zabukowane jakieś wyjazdy, więc wiecie kiedy wam pasuje. Ja nie mam jeszcze nic, bo nie wiem kiedy będzie zlot. Generalnie jest mi obojętne kiedy, dopasuje się do Was.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, .Beata. napisał:

Ojej…bardzo mi miło, mój Ty Bohaterze:) jeśli bozia pozwoli, to i tak i tak przyjadę, bez względu na to czy jest czy nie ma śniegu, choć nie ukrywam, chciałabym zrealizować swój niecny plan 😁 Mam trochę bliżej jednak niż Viktor, ale nie sądzę, żeby Viktor chciał tłuc się przez pół Europy, wiedząc, że nie pojeździ. Więc, jeśli chcemy się spotkać w jak najszerszym gronie, to po prostu ustalmy wstępnie przynajmniej jakiś termin. Macie już zabukowane jakieś wyjazdy, więc wiecie kiedy wam pasuje. Ja nie mam jeszcze nic, bo nie wiem kiedy będzie zlot. Generalnie jest mi obojętne kiedy, dopasuje się do Was.

Dzięki Beato,

Oczywiscie z chęcią skorzystam z dobrodziejstwa zlotu podpatrując magików narciarstwa .

Także z mojej perspektywy 14-16 lutego pasuje i na chwilę obecną się stawie poznając zacne grono forumowe 😉

pozdrawiam serdecznie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, .Beata. napisał:

Ojej…bardzo mi miło, mój Ty Bohaterze:) jeśli bozia pozwoli, to i tak i tak przyjadę, bez względu na to czy jest czy nie ma śniegu, choć nie ukrywam, chciałabym zrealizować swój niecny plan 😁 Mam trochę bliżej jednak niż Viktor, ale nie sądzę, żeby Viktor chciał tłuc się przez pół Europy, wiedząc, że nie pojeździ. Więc, jeśli chcemy się spotkać w jak najszerszym gronie, to po prostu ustalmy wstępnie przynajmniej jakiś termin. Macie już zabukowane jakieś wyjazdy, więc wiecie kiedy wam pasuje. Ja nie mam jeszcze nic, bo nie wiem kiedy będzie zlot. Generalnie jest mi obojętne kiedy, dopasuje się do Was.

Betty, Victor tak czy siak musi przyjechać z piwkiem, bo na Marasa to nie ma co liczyć, nie dowiezie 😉. Ja mam do końca stycznia obstawione - bo tak mamy ferie - następne Alpy dopiero po feriach - wiosna ludów. Mnie pasuje cały luty. Dostosuje się do większości.

pozdro

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, Viktor jak Viktor, przyjedzie - pojeździ - i pojedzie, ale to piwo! Nie każcie Adamowi znowu na nie długo patrzeć! I tak biedny jeszcze się męczy …(chyba) 😉

To co…LUTY? 14-16? Co prawda to kocioł feriowy, ale może nie będzie tragedii….

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, .Beata. napisał:

Ojej…bardzo mi miło, mój Ty Bohaterze:) jeśli bozia pozwoli, to i tak i tak przyjadę, bez względu na to czy jest czy nie ma śniegu, choć nie ukrywam, chciałabym zrealizować swój niecny plan 😁 Mam trochę bliżej jednak niż Viktor, ale nie sądzę, żeby Viktor chciał tłuc się przez pół Europy, wiedząc, że nie pojeździ. Więc, jeśli chcemy się spotkać w jak najszerszym gronie, to po prostu ustalmy wstępnie przynajmniej jakiś termin. Macie już zabukowane jakieś wyjazdy, więc wiecie kiedy wam pasuje. Ja nie mam jeszcze nic, bo nie wiem kiedy będzie zlot. Generalnie jest mi obojętne kiedy, dopasuje się do Was.

Cześć

Beata nie ma takiej opcji żeby nie pojeździć. Nie takie zimy bywały i zawsze się gdzieś śnieg znalazło i teraz też tak będzie. Jeżeli chodzi o nas to żadna deklaracja nie jest w tej chwili możliwa na 100% więc pozostaje opcja: jak będziemy mogli to się dostosujemy i tyle. Zgadzamy się co do tego, że jak Victor by przyjechał to mi każdy termin odpowiada bo poznać jednego wariata więcej to zacna sprawa! Co do wyboru miejsca to głosujemy z Rybelkiem za Zwardoniem na dole u Zwardonia ale ..... róbcie jak chcecie. Z Wami może być k....a nawet Szczyrk.

Teraz zauważyłem więc edytuję: sorry nie chcę mieszać ale ferie to Adaś będzie w pracy i trzeba mu będzie pomagać, zapinać dzieciom buty, wozić tyczki a przede wszystkim go nie będzie cały czas czego ja osobiście nie ścierpię. Poza tym  w litym może być śnieg a wtedy będą ludzie i zero jazdy.

Pozdro serdeczne

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tokiem myślenia Mitka, to:

1. 14-16 luty - i zakładamy buciki dzieciom, ustawiamy tyczki czy co tam, wkurzamy się, że Adama nie ma, bo ma zjęcia np z Viktorem, może być śnieg i dużo ludzi

2. 1-2 marzec - zasugerowana data przez Adama, ostatni weekend ferii, może być jeszcze śnieg, ale niekoniecznie, ale ponoć się zawsze znajdzie, zagranica przeflancuje swój wyjazd na później- lub Adam będzie patrzył na piwo, może być jeszcze dużo ludzi, tudzież zawody leśników, górników czy tam kolejarzy 

3. 10-12 styczeń - tydzień przed feriami, może być już śnieg, ale niekoniecznie, tłumów raczej być nie powinno

4. Szczyrk 

I co teraz? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...