Skocz do zawartości

Jazda w domowych warunkach.


Seba27

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, a_senior napisał:

Dzięki, dzięki. Rytmika to już od dawna nawala, choć na razie opanowana, czyli w normie (fachowo mówią rytm zatokowy), ale od pewnego czasu pojawiły się problemy z przerwami pracy serduszka. I trochę na wyrost, ale w tych sprawach żartów nie ma (40 letni syn znajomej, wysportowany, bez nałogów nie obudził sie pewnej nocy), założono mi rozrusznik. Niektórzy fachowcy twierdzą, że w pewnym wieku każdy, zwłaszcza chłop, powinien go mieć. W niczym nie przeszkadza, nawet rezonas jest dopuszczony, a uratować to liche życie może. Z dietą problemów nie ma, ale z abstynencją to u mnie różnie bywa. 😉 Faktem jest, że zbyt dużo tego co powoduje szum w głowie i błogi nastrój (co prawda u niektórych agresję, ale to nie mój casus) sprzyja niestety arytmii.

O nartach i moim w nich udziale myślę coraz bardziej pozytywnie. 🙂 Nie wiem jaki będzie w nich udział lewej czy prawej stopy, ale od ho ho lat skręcam z odciążenia stopy zewnętrznej (przyszłej wewnętrznej). 🙂 Nawet zacząłem z małżonką omawiać najbliższą destynację (nie mylić z destylacją :)). Ja bym chciał jakieś Włochy, a ta czegoś z grubej rury, np. Ischgl. Pożywiom uwidim.

Bardzo się cieszę Twoim optymizmem. U mnie dwa napady migotania a ze piwko mało a bardzo często, waga spora więc … było co rzucać… jak w dowcipie, żeby się lepiej poczuć. Na razie spokój. Zobaczymy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrzysiekK napisał:

Bardzo się cieszę Twoim optymizmem. U mnie dwa napady migotania a ze piwko mało a bardzo często, waga spora więc … było co rzucać… jak w dowcipie, żeby się lepiej poczuć. Na razie spokój. Zobaczymy. 

Lepiej chuchać na zimne i... brać coś na rozrzedzenie krwi. Bo samo migotanie ponoć nie jest groźne. Ino tylko te ewentualne zakrzepy i ich konsekwencje. Ale gdyby migotanie się powtarzało to ablacja. Mnie bardzo pomogła. A wagę zawsze warto sprowadzić do tej właściwej. MŻ i WR. 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, a_senior napisał:

Lepiej chuchać na zimne i... brać coś na rozrzedzenie krwi. Bo samo migotanie ponoć nie jest groźne. Ino tylko te ewentualne zakrzepy i ich konsekwencje. Ale gdyby migotanie się powtarzało to ablacja. Mnie bardzo pomogła. A wagę zawsze warto sprowadzić do tej właściwej. MŻ i WR. 🙂

Miałem dwa epizody … październik i kwiecień .. myślimy o ablacji jakby się powtórzyło. Na razie zobaczymy zachowawczo. Na antykrzepliwe leczenie podobno nie mam wystarczająco dużo lat. 🤣 na razie zero migotań, nawet rolki z holterem nic nie pokazały… tylko panika w przychodni ze tachykardia bez powodu. A powód był i to celowy. Zero picia, waga w dół i .. nie gazować, nie hamować, obserwować .. jak to mówi mój mechanik.

Co ciekawe … bez piwa -10kg w miesiąc, teraz zwolniło ale też spada. W życiu bym nie uwierzył… 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, KrzysiekK napisał:

Miałem dwa epizody … październik i kwiecień .. myślimy o ablacji jakby się powtórzyło. Na razie zobaczymy zachowawczo. Na antykrzepliwe leczenie podobno nie mam wystarczająco dużo lat. 🤣 na razie zero migotań, nawet rolki z holterem nic nie pokazały… tylko panika w przychodni ze tachykardia bez powodu. A powód był i to celowy. Zero picia, waga w dół i .. nie gazować, nie hamować, obserwować .. jak to mówi mój mechanik.

Co ciekawe … bez piwa -10kg w miesiąc, teraz zwolniło ale też spada. W życiu bym nie uwierzył… 

 

 

 

Odstaw jeszcze wóde i rum to dopiero zobaczysz…😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...