Skocz do zawartości

Salomon Addict Pro 177


Kaem

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kaem napisał:

Hej wszystkim,

czy ktoś z Was jeździł na tych nartach? Jakie macie wrażenia?

Pzdr, 

Masz przecież Blasty, po cholerę Ci następne .. do garnituru Ci kolorystycznie nie pasują?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kaem napisał:

Hej wszystkim,

czy ktoś z Was jeździł na tych nartach? Jakie macie wrażenia?

Pzdr, 

Marek z tego co czytałem, jest to salomonowa SL10 z 66 zamiast 68 pod butem.  Jeśli wystarczy Ci długość 170, to nową sl zakupisz z 1000 zł taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Marcos73 napisał:

Marek, mnie się one podobają - ja bym je kupił 😉, jakbym był na Twoim miejscu.

pozdro

Mi też się podoba opis pasuje do Kaema jak ulał, a jak nie ulał to też (addikt, unisex i wąska talia;-)

 

ADDIKT PRO (AND Z12) Zestaw narciarski do jazdy po przygotowanych trasach unisex

 
Oceny/570 Recenzje
  •  
White / Black / Safety Yellow
 
Ten produkt nie jest sprzedawany na naszej stronie internetowej
 
13.5 km
 
 
Darmowa dostawa - 14 dni na zwrot
Znajdź w sklepie
Porównaj ten produkt
Najnowszy zestaw Addikt Pro marki Salomon do jazdy po przygotowanych trasach stworzono z myślą o narciarzach uzależnionych od spędzania każdej chwili w górach. Jeśli jesteś jedną z takich osób, te narty natychmiast przypadną Ci do gustu. Innowacyjna technologia Motion Tail i wąska talia zapewniają responsywność i zwiększają margines błędu. Dzięki temu możesz łączyć krótkie i długie skręty przez cały dzień na nartach.

 

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kaem napisał:

Dzięki za krzepiące wypowiedzi , Koledzy!!!

Chyba się zdecyduję, bo pewnie dogadamy się jakoś. Powinno być miło.

Na pewno będą lekkie do noszenia (topola) https://www.top-narty.pl/addikt-pro.htm/v-366667 i na pewno nie mają wbrew temu co pisał Gabrik 66 pod butem, ponieważ: 1420 g (149 cm), 1520 g (156 cm), 1620 g (163 cm), 1730 g (170 cm), 1840 g (177 cm)

vs 

Szerokość nart pod wiązaniem: 

64 - 75 mm

czyli pewno 75 i to ma sens w tego typu narcie, 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2024 o 08:49, Kaem napisał:

Dzięki za krzepiące wypowiedzi , Koledzy!!!

Chyba się zdecyduję, bo pewnie dogadamy się jakoś. Powinno być miło.

Marek

Moim zdaniem, patrząc na parametry narty - to taka usportowiona hybryda, coś ala moje kastle PX 66 - tylko okraszone blachą, w wersji PRO chyba podwójną. Pewnie sporo sztywniejsze niż moje kastle, w wersji standard nie przesadnie sztywne i pewnie takie bym wybrał. Ja lubie taki typ narty - szczególnie jak są dłuższe, bo skrętne zapewnie będą, bo promień nieomal slalomowy mają. Ja uważam, że narty tak do 18-19m to bardzo zwinne narty przy długości do 180cm przy moim wzroście. Mogą być fajne, mnie osobiście podobają się wizualnie, a kształt piętki jest niesztampowy - taki Fischer tylko w kwadracie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcos73 napisał:

Marek

Moim zdaniem, patrząc na parametry narty - to taka usportowiona hybryda, coś ala moje kastle PX 66 - tylko okraszone blachą, w wersji PRO chyba podwójną. Pewnie sporo sztywniejsze niż moje kastle, w wersji standard nie przesadnie sztywne i pewnie takie bym wybrał. Ja lubie taki typ narty - szczególnie jak są dłuższe, bo skrętne zapewnie będą, bo promień nieomal slalomowy mają. Ja uważam, że narty tak do 18-19m to bardzo zwinne narty przy długości do 180cm przy moim wzroście. Mogą być fajne, mnie osobiście podobają się wizualnie, a kształt piętki jest niesztampowy - taki Fischer tylko w kwadracie.

pozdro

Ale twoje kastle mają chyba 66 pod butem, a u niego pewno 75 więc trochę jednak inna charakterystyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, star napisał:

Ale twoje kastle mają chyba 66 pod butem, a u niego pewno 75 więc trochę jednak inna charakterystyka?

Cze

Wg opisu to mają 66, chyba że to inny model.

https://sport2002.pl/pl/p/Narty-Salomon-Addikt-PRO-Wiazania-Z12-GW-2024/18141?gad_source=1&gbraid=0AAAAADwuomaAXcDWfED6HijGaWhAJk6sJ&gclid=EAIaIQobChMIvpylxaWshwMVEpiDBx1rmA-GEAQYASABEgLRo_D_BwE
 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marcos73 napisał:

149 i 177 raczej nie będą miały takiego samego taliowania tak sobie myślę. A w top narty pisali że wymiar pod butem zmienia się od 64 do 75 w co bardziej wierzę, tyle że linku już nie ma na stronie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, star napisał:

149 i 177 raczej nie będą miały takiego samego taliowania tak sobie myślę. A w top narty pisali że wymiar pod butem zmienia się od 64 do 75 w co bardziej wierzę, tyle że linku już nie ma na stronie. Pozdro.

W linku, który wrzuciłem wszystkie długości mają 66 pod butem. Wystarczy przeczytać.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marcos73 napisał:

W linku, który wrzuciłem wszystkie długości mają 66 pod butem. Wystarczy przeczytać.

pozdro

Wiem ale wątpię aby napisali prawdę. Często spisują jakiś podany gdzieś średni parametr dla wszystkich długości. Nie sądzę aby 149 i 177 miały tyle samo pod butem, proporcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, star napisał:

Wiem ale wątpię aby napisali prawdę. Często spisują jakiś podany gdzieś średni parametr dla wszystkich długości. Nie sądzę aby 149 i 177 miały tyle samo pod butem, proporcja.

Cze

Tu masz link do katalogu Salomona

https://trojansport.pl/webpage/katalog-salomon-alpine-2023-2024.html
 

Niestety nie ma w nim Addict 76, ale widziałem nartę o takim oznaczeniu.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Marcos73 napisał:

Cze

Tu masz link do katalogu Salomona

https://trojansport.pl/webpage/katalog-salomon-alpine-2023-2024.html
 

Niestety nie ma w nim Addict 76, ale widziałem nartę o takim oznaczeniu.

pozdro

Jest na 17 str. chyba masz rację w niektórych na sztywno, w innych różnica rzędu 2mm, adiikt ma na sportowo i sztywniutenkie 66 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...