Skocz do zawartości

Sezon 2024/2025


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, brachol napisał:

Czyli zakładając, że karnet 4 dni kosztuje około 245 euro (w zależności od terminu) trzeba jechać 4 razy żeby być lekko do przodu. 

Mniej więcej. Nie podali jeszcze cen 4,5 i 6-dniowych ale pewnie też będą odpowiednio droższe niż rok temu. Podejrzewam że 5-dniowy wyjdzie w granicach 320 Euro a 6-dniowy około 380 Euro, w tym lepszych ośrodkach. Odnośnie sezonówki w tej promocji to trzeba ją zakupić nie przez internet ale na miejscu w Austrii, co trochę komplikuje sprawę. Ale tylko trochę - prawdopodobnie się zbierzemy w jeden czy nawet dwa busy i pojedziemy na rozpoczęcie sezonu końcem października. Lodowce w Soelden oraz Pitztal będą już działać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tomkly napisał:

prawdopodobnie się zbierzemy w jeden czy nawet dwa busy i pojedziemy na rozpoczęcie sezonu końcem października. Lodowce w Soelden oraz Pitztal będą już działać.

Cześć 

To może gdzieś się spotkamy 😉 planuje rozpoczęcie 2-9 listopada choć miejsca jeszcze nie wybrałem . W ON Sōlden-Stubai jeszcze nie byłem i lekko korci za jednym wyjazdem to ogarnąć żeby mieć już pełne rozeznanie z austriackich lodowców. Jeszcze z miesiąc i trzeba będzie podjąć decyzję gdzie..
 

Pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lexi napisał:

Przecie po Waszemu to "chujmorgen" ..czy jakoś tak podobnie brzydko - w radio slyszałem ..

To po holendersku czy niderlandzu jak kto woli. A Vicor we Flandrii mieszka. Zwrot poznałem jako "ch... w mordę" 🙂, z wyrażnie charczącym "ch", gdy pracowałem przy kwiatkach w holenderskim Aalsmeer dawno temu. Flamandowie mówią bardziej miękko, przyjemniej dla ucha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, a_senior napisał:

To po holendersku czy niderlandzu jak kto woli. A Vicor we Flandrii mieszka. Zwrot poznałem jako "ch... w mordę" 🙂, z wyrażnie charczącym "ch", gdy pracowałem przy kwiatkach w holenderskim Aalsmeer dawno temu. Flamandowie mówią bardziej miękko, przyjemniej dla ucha.

Cześć 

Mozna odwrócić,kiedyś gdy przyjechałem do NL często rodacy praktykowali morche chu.. 😉 We Flandrii  to kazda wieś ba nawet dzielnice w miastach mówą inaczej i raczej z kotletem w ustach o Lmburgii już nie wspomną bo mam ją za miedzą-okropny dialekt . 
 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...