Skocz do zawartości

Sezon 2024/2025


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Victor napisał:

na każdej stromiźnie bo np wczoraj duży nacisk to jazda w mocnym wychyleniu

Paweł, niby tak, ale trzeba na tej stromiźnie stanąć i się wychylić. Na płaskim jest trochę inaczej. Ale na pewno to daje duuuużo więcej niż kombinacje sprzętowe i filmiki z YT.

Najważniejsze, że już jesteś rozjeżdżony, wyjazd do Tadeo będzie dużo bardziej efektywny, nie będziesz tracił czasu na powrót pamięci mięśniowej.

pozdro

Edytowane przez Marcos73
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mikoski napisał:

Też przejedziesz jeszcze Narkosa i Pitra zbałamucę i zrobimy demo team 😜 a poważnie to jak w Szczyrku jest śnieg to nie ma lepszego ośrodka w Polsce, mój ulubieny 🤪

Ja to se mogę w teamie z Konstancją…ostatnio jak za wami podążałem to mi się smar na ślizgach spalił…. 😉

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, tomkly napisał:

U nas też są podobne stoki, ale na świeżym powietrzu. Niestety realia okazały się okrutne. 😀

https://www.facebook.com/StokMcPodl/?locale=pl_PL

Francuzi mają jeszcze gorzej. Zamykają L'Alpe du Grand Serre, średniej wielkości ośrodek. 1300-2200 m. 50 km tras.  https://www.narty.pl/tresc-artykulu/francja-osrodki-przegrywaja-walke-ze-zmianami-klimatycznymi I nieuchronnie będą kolejne zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Victor napisał:

Jak czytam miejski ośrodek sportu i rekreacji to jakoś mnie to nie dziwi , norma  🇵🇱 a szkoda kasy podatników . 

A mnie dziwi twoja opinia. Znasz wszystkie? Ja korzystam u siebie z basenu i lodowiska i bardzo sobie chwalę. A spektrum działalności mają o wiele szerszą.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Sport, rekreacja, turystyka (mosir.org.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jan napisał:

no cóż było 8 lat tłustych to teraz będzie 8 lat chudych do następnej dobrej zmiany

Chyba dla złodziei przy korycie. Szkoda, że nie byłeś taki tolerancyjny dla politycznyvch wstawek na swoim forum, tylko z predkością światła przenosiłes takie wątki do mało odwiedzanych wątków w hyde parku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kordiankw napisał:

A mnie dziwi twoja opinia. Znasz wszystkie? Ja korzystam u siebie z basenu i lodowiska i bardzo sobie chwalę. A spektrum działalności mają o wiele szerszą.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Sport, rekreacja, turystyka (mosir.org.pl)

Opiekunka moich wnuków w Warszawie, skądinąd bardzo pozytywna młoda dziewczyna, codziennie dojeżdża do W-wy właśnie z Mińska, gdzie mieszka. Niby 40 km, ale 30 min jazdy o ile wyjedzie odpowiednio wcześnie. I bardzo sobie Mińsk chwali jako miejsce do życia. Ty tam gdzieś w pobliżu mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kordiankw napisał:

A mnie dziwi twoja opinia. Znasz wszystkie? Ja korzystam u siebie z basenu i lodowiska i bardzo sobie chwalę. A spektrum działalności mają o wiele szerszą.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Sport, rekreacja, turystyka (mosir.org.pl)

Wiesz,dlugo mnie tam nie było ale kojarzy mi się z ogólną patologią z czasów kiedy mieszkałem . Jak widać są miejsca gdzie nic się nie zmieniło więc mam prawo napisać to co napisałem. . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, a_senior napisał:

Opiekunka moich wnuków w Warszawie, skądinąd bardzo pozytywna młoda dziewczyna, codziennie dojeżdża do W-wy właśnie z Mińska, gdzie mieszka. Niby 40 km, ale 30 min jazdy o ile wyjedzie odpowiednio wcześnie. I bardzo sobie Mińsk chwali jako miejsce do życia. Ty tam gdzieś w pobliżu mieszkasz?

Pomiędzy Mińskiem a Wawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Victor napisał:

Wiesz,dlugo mnie tam nie było ale kojarzy mi się z ogólną patologią z czasów kiedy mieszkałem . Jak widać są miejsca gdzie nic się nie zmieniło więc mam prawo napisać to co napisałem. . 

Nikt ci nie odbiera do tego prawa, ale z twojej opinii można wysnuć wniosek, że wszystkie MOSiRy to patologia, a tak nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kordiankw napisał:

Chyba dla złodziei przy korycie. Szkoda, że nie byłeś taki tolerancyjny dla politycznyvch wstawek na swoim forum, tylko z predkością światła przenosiłes takie wątki do mało odwiedzanych wątków w hyde parku.

Zawsze mógł kasować. 🙂 Nie broniąc Jana, bo jak wiesz mamy, tzn. Ty i ja, zbliżone, by nie powiedzieć te same poglądy polityczne, pamiętaj, że on żyje w innym kraju. Sam pamiętam, że mieszkając we Francji nie do końca rozumiałem co się w Polsce dzieje, a im dłużej żyłem poza krajem, tym mniej. Do tego mimo wszystko nie sądzę, by polityka była dobrym tematen do rozmów na forum. Zresztą gdziekolwiek.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kordiankw napisał:

Dlatego nie należy uogólniać. I żeby była jasność, nie pracuje w żadnym z nich.

Ale przecież ja tego nie neguje ale idź z wnukiem zapytaj żeby udostępnili Ci boisko bo masz ochotę tam pograć w gałe 😉 toż to miejski ogólny ośrodek rekreacji w wielu miejscach jest zamknięty to ta patologia a za twoją kasę .

Mieszkam na wsi właśnie wybudowali kolejną obok starej nowa halę  bo na jednej się wszyscy nie mieścili ale obie są dostępne i tak jest w każdej wiosce bo to nasza kasa z podatków a nie inwestora który qwa zamyka przed społeczeństwem a ma być dostępna bo taki jest cel inwestycji . 

Edytowane przez Victor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kordiankw napisał:

Nikt ci nie odbiera do tego prawa, ale z twojej opinii można wysnuć wniosek, że wszystkie MOSiRy to patologia, a tak nie jest.

Zgadzam się z Tobą nie wszystkie MOSiRy to patologia . Mieszkam w takim miejscu mojego miasta że wszystkie obiekty mam dostępne w 5 minut, basem odkryty,kryty hala sportowa, zimą lodowisko ,korty  boiska do siatkówki i wszystko prężnie działa ciągle jakieś imprezy dla wszystkich dobre zarządzanie jest najważniejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Victor napisał:

Ale przecież ja tego nie neguje ale idź z wnukiem zapytaj żeby udostępnili Ci boisko bo masz ochotę tam pograć w gałe 😉 toż to miejski ogólny ośrodek rekreacji w wielu miejscach jest zamknięty to ta patologia a za twoją kasę .

Mieszkam na wsi właśnie wybudowali kolejną obok starej nowa halę  bo na jednej się wszyscy nie mieścili ale obie są dostępne i tak jest w każdej wiosce bo to nasza kasa z podatków a nie inwestora który qwa zamyka przed społeczeństwem a ma być dostępna bo taki jest cel inwestycji . 

Nie wiem jak jest w twojej wiosce, ale u mnie działa prężnie kilka sekcji od piłki nożnej zaczynając, poprzez siatkówkę, a na sportach walki kończąc. Dzieci, ale również dorośli jeśli mają ochotę się poruszać, to obiekty nie są u nas problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kordiankw napisał:

Nie wiem jak jest w twojej wiosce, ale u mnie działa prężnie kilka sekcji od piłki nożnej zaczynając, poprzez siatkówkę, a na sportach walki kończąc. Dzieci, ale również dorośli jeśli mają ochotę się poruszać, to obiekty nie są u nas problemem.

A ile za nie płacisz bo ja mam je za przysłowiowy 1€ a ty za ile ? Jak chce korzystać z obiektu innej gminy to już płacę wejściówkę . Taka różnica . W PL jadę do rodziców to boiska pozamykane bo kluby korzystają choć obiekt MOSiR-u a jak wejdę to za chwilę straż miejska i problemy  . Na basen wejście to chore wejściówki(oczywiście mnie stać ). Ale zwyklego śmiertelnika z miejsca zamieszkania który by chciał częściej korzystać to już nie bardzo .  MOSiR za twoją kasę z podatków ma być dostępny dla Ciebie i twojej rodziny za przysłowiowe 1 zł a jest? 

Edytowane przez Victor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Victor napisał:

A ile za nie płacisz bo ja mam je za przysłowiowy 1€ a ty za ile ? Jak chce korzystać z obiektu innej gminy to już płacę wejściówkę . Taka różnica . W PL jadę do rodziców to boiska pozamykane bo kluby korzystają choć obiekt MOSiR-u a jak wejdę to za chwilę straż miejska i problemy  . Na basen wejście to chore wejściówki(oczywiście mnie stać ). Ale zwyklego śmiertelnika z miejsca zamieszkania który by chciał częściej korzystać to już nie bardzo .  MOSiR za twoją kasę z podatków ma być dostępny dla Ciebie i twojej rodziny za przysłowiowe 1 zł a jest? 

Jakas strasznie patologiczna okolica! Dobrze ze sie wyprowadziles stamtaď. 

Ps. Basen mam za 5 zl, tfu od tego roku za 6.. czyli 1.2€. Tys piknie.

Edytowane przez mig
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mig napisał:

Jakas strasznie patologiczna okolica! Dobrze ze sie wyprowadziles stamtaď. 

Ps. Basen mam za 5 zl, tfu od tego roku za 6.. czyli 1.2€. Tys piknie.

Słusznie podzielam twoją radość jednak nie wszyscy tak mają . Widzisz te różnice ? To kpina 😉

IMG_2874.thumb.jpeg.860b84453867281881e825f4c4b0cea8.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...