Skocz do zawartości

Sezon 2024/2025


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

He he trafiłeś jak nigdy bo my po raz pierwszy dokąd jeżdżę na nartach mamy już zapłaconą kwaterę na przyszły sezon. Tak, że Zauchensee w lutym.

Pozdro

Cześć

Niezły "first minute".

pozdro

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

He he, to nie nasz pomysł. mamy koleżankę, która lubi szukać i planować. A to fajny rejon o sportowym charakterze i blisko Flachau i Altenmarkt. A tam warto połazić bo może przypadkiem gdzieś spotka się Hermanna i będzie okazja paść mu do nóg. Dziewczyny mówiły, że tam jest fajnie a ja nie byłem i narciarsko jest mi obojętne ale kwestia HM jest decydująca.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dla mnie to tak odległa przyszłość, że kupno skipasów, których już chyba nie da się zwrócić, czy nawet zamrożenie takiej kwoty byłoby głupotą totalną - napisałem DLA MNIE. A miejscówka jest taka, że nawet jak nie pojadę to odsprzedam rezerwację zawsze z zyskiem.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze ść

Natomiast w tym momencie w ogóle o tym nie myślę bo nawet sezon jakichś rowerowych wyzwań się jeszcze dobrze nie zaczął...

 Na razie fajnie się poukładało z pracą więc jestem szczęśliwy.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mitek napisał:

których już chyba nie da się zwrócić,

w razie poważnej choroby albo śmierci można zwrócić,

skipass jest ważny od  1 listopada do 30 kwietnia więc zawsze jak w jednym terminie nie wyjdzie to wyjdzie w innym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jan napisał:

w razie poważnej choroby albo śmierci można zwrócić,

skipass jest ważny od  1 listopada do 30 kwietnia więc zawsze jak w jednym terminie nie wyjdzie to wyjdzie w innym

Cześć

Tobie wyjdzie - i super.

Dla mnie to bezsens bo jest za dużo zmiennych.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że pod koniec letnich wakacji będziemy rezerwować freeski w Val di Sole w grudniu na otwarcie sezonu 😄 2x się nie zawiedliśmy więc jeśli nic się nie posypie prywatnie i służbowo, to i w tym sezonie ruszymy w znanym kierunku.
Wcześniej może jakiś austriacki lodowiec na 11 listopada jeśli będą dobre warunki - wypada w poniedziałek więc przedłużony weekend trzeba by wykorzystać 🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, brachol napisał:

Cześć

byłem dwa razy w Bormio w grudniu. Fajna miejscówka, ludzi mało. Bardzo dobrze pamiętam pomimo długiego dojazdu.

pozdro

Daleko (1300km z Krk) to fakt, ale jakby jechać ekipą to wyjdzie z paliwem i żarciem z 1500/osobę + coś na stoku na jakieś pićku. W 2 tysiach/osoba bez szaleństw na stokowych knajpach powinno wyjść bez problemu.

pozdro

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, grimson napisał:

W kolejnym roku 

No tak, pytam bo ja już ogarniam, ale my mamy jako pierwsi - tzw. low season. Mam Bormio dla naszej trójki od 25.01 (ale syn to juz praktycznie jako dorosły jest traktowany), za 7000 z wyżywieniem HB i karnetami 6 dni i 7 noclegów. Musze mu jeszcze spanie w Austrii ogarnąć na 1 noc, bo będzie na obozie sportowym, który wie kończy dzień wcześniej. Nie ma sensu, aby wracał 1000km, po to aby wie przesiąść w drugi samochód i dymać 1300km z powrotem. Ja mam to praktycznie po drodze - musze zrobić więcej 60km. Więc to pikuś. Ale tez znalazłem apartament (3 sypialnie) dla 6-ciu osób bez wyżywienia ale z karnetami (6 dni, 7 noclegów) za 9000 za wszystkich (6 osób). Tak czy siak jedziemy razem, a znamy się dobrze, dzieciaki także. W grudniu albo męski wypad do Madonny, albo rodzinny bo wstępnie zarezerwowałem w Pejo z wyżywieniem i karnetami rozszerzonymi na Tonale i całą Madonnę za 6,5 klocka. Pejo w środku między Tonale a Madonną - stąd wybór. No i relatywnie tanio jest. Dojazd nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Jeszcze jest mało ofert, ale jak chcesz w końcu pojeździć - to już trzeba szukać. Może w końcu Wam się uda spędzić super tydzień i zachęcić baby do nartowania. Ja osobiście polecam Madonna na pierwszy raz. Pogoda prawie pewna, zróżnicowany ośrodek, łatwo się po nim przemieszcza i duży. Trasy są od łatwych po trudne. Trudno się tam zgubić.

pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Marcos73 napisał:

Ale tez znalazłem apartament (3 sypialnie) dla 6-ciu osób bez wyżywienia ale z karnetami (6 dni, 7 noclegów) za 9000 za wszystkich (6 osób).

to podziwiam, w zeszłym sezonie w styczniu skipass SKIRAMA na 6 dni kosztował już 402 euro na osobę

https://www.skirama.it/pl/ceny-za-skipass-superskirama-w-trentino

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jan napisał:

to podziwiam, w zeszłym sezonie w styczniu skipass SKIRAMA na 6 dni kosztował już 402 euro na osobę

https://www.skirama.it/pl/ceny-za-skipass-superskirama-w-trentino

 

 

To w Bormio. W Madonnie i okolicach jest inaczej. Dobre ceny karnetów mają obiekty współpracujące. Albo przez pośrednika jest już ustalana finalna cena, albo hotel (obiekt) podaje cenę za karnety po otrzymaniu informacji ze stacji (tak miałem w zeszłym sezonie) jak załatwiałem nocleg bezpośrednio w hotelu.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...