Skocz do zawartości

Lido di Jesolo


grimson

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, grimson napisał:

Jak zawsze chrzanisz głupoty. Ile razy byłeś w Lido, ile razy byłeś ostatnio w Zatoce Puckiej?

Oświeć mnie jak można wypoczywać w tej ujozie 😱 byłem kilka godzin i spi...em jak najdalej ...

Te zdjęcia które daję są prawdziwe nie jakiś montaż . Nawet jakby mi dopłacili nigdy bym tam nie pojechał.

plazjesolo.jpg

ygjvkyriph7woyj3oori.jpg

Edytowane przez Mikoski
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mikoski napisał:

Oświeć mnie jak można wypoczywać w tej ujozie 😱 byłem kilka godzin i spi...em jak najdalej ...

Te zdjęcia które daję są prawdziwe nie jakiś montaż . Nawet jakby mi dopłacili nigdy bym tam nie pojechał.

plazjesolo.jpg

ygjvkyriph7woyj3oori.jpg

MASAKRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mikoski napisał:

Wybieram takie miejsca jak poniżej wystarczy 15 minut spaceru od miejsca zapakowania auta i jestem sam 

Screenshot_2024-07-10-17-19-47-21_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg

Screenshot_2024-07-10-17-20-51-56_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg

Screenshot_2024-07-10-17-25-34-42_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg

Cze

Damiano, jak dzieci miałem małe to też do takich kibuców jeździłem (może nie aż takich), nigdy nie lubiłem tłumów, ale czego dla rodziny się nie robi. Teraz wybieramy miejscówki z dala od tłumów, butikowe hotele, kwatery z dala od dzikich tłumów. W zimie i w lecie. Grimson i Jego Rodzina chyba lubi takie klimaty. Nie mnie to oceniać. Ja osobiście nie wiem czy bym to psychicznie zniósł. Ale każdy robi to co lubi.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikoski napisał:

Oświeć mnie jak można wypoczywać w tej ujozie 😱 byłem kilka godzin i spi...em jak najdalej ...

Te zdjęcia które daję są prawdziwe nie jakiś montaż . Nawet jakby mi dopłacili nigdy bym tam nie pojechał.

plazjesolo.jpg

ygjvkyriph7woyj3oori.jpg

Może na jesień życia będę szukał spokoju w monastyrach, pustelniach i samotniach. Ale to na jesień życia, jak zostanę wapniakiem i zgredem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, grimson napisał:

Może na jesień życia będę szukał spokoju w monastyrach, pustelniach i samotniach. Ale to na jesień życia, jak zostanę wapniakiem i zgredem. 

Jak dobrze że już jestem wapniakiem i zgredem 😁 

Na wyspie Zakintos hotel nie miał swojej plaży została ciulata i syfiata miejska  znalazłem na guglu zajefajną i tam było pół godziny dreptania . Rodzinka była zachwycona a nieliczni lokalsi pytali skąd o niej wiem 💪

Screenshot_2024-07-10-17-54-22-54_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg

Screenshot_2024-07-10-17-54-36-44_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg

Screenshot_2024-07-10-17-59-33-67_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg

Edytowane przez Mikoski
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mitek napisał:

Cześc

Takie miejsca są świetne. Też zawsze takich szukamy i mamy parę fajnych na koncie ale... nigdy bym nie opublikował ich lokalizacji.

Pozdro

Cześć 

Takich miejsc nie szukają lemingi z biur podróży tylko ludzie którzy lubią drążyć więc to dla nich, to promil turystów reszta woli leżak przy basenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mitek napisał:

Cześc

Takie miejsca są świetne. Też zawsze takich szukamy i mamy parę fajnych na koncie ale... nigdy bym nie opublikował ich lokalizacji.

Pozdro

Ludzie są leniwi i pół godziny dreptania pod górę żeby zejść na super plażę to za dużo zostaną z drinkiem z palemką w hotelu 😜 Mam dziesiątki takich miejsc całe Bałkany i ostatnie lata Litwa i  Łotwa.

Edytowane przez Mikoski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_9433.thumb.jpeg.4216208644574b57ee89207a8c390683.jpegKefalonia, jeśli jakieś wapno 😉 ma chęć. Po drodze na Ainos’a spotkałam kozy i  dwójkę Brytyjczyków na szczycie. Mnóstwo ciszy, jeśli ktoś szuka.

pozdrawiam

leming z biura podróży 😎

IMG_9558.jpeg

Edytowane przez .Beata.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grimson napisał:

Dziś z rana:

IMG_2494.jpeg

IMG_2493.jpeg

IMG_2492.jpeg

Cze

Grecja, Rodos w Kaczej Dupie 5 min spacerkiem do miasteczka plażą 12:20

IMG_4198.thumb.jpeg.d0aae25745f45e8eaa359992e19cf8cc.jpeg

2 godziny temu, grimson napisał:

Może na jesień życia będę szukał spokoju w monastyrach, pustelniach i samotniach. Ale to na jesień życia, jak zostanę wapniakiem i zgredem. 

Nie zacietrzewiaj się, bo nie ma sensu. Ja jako mieszkaniec centrum sporego miasta, osoba spędzająca sporo w pracy w codziennym młynie szukam raczej spokojnych miejsc aby trochę zwolnić. Dziwię się Twojej Żonie, a z tego co pisałeś to ma sporo obowiązków i dość stresującą pracę, że wybiera takie miejsca. Nasze wybory, a przynajmniej moje nie mają nic wspólnego z wiekiem. Generalnie to praktycznie wszędzie jeździmy ze znajomymi, bo lubimy towarzystwo, ale dobre. Być może w takich miejscach szukacie towarzystwa dla siebie i córy, co oczywiście jest możliwe, sam tak robiłem kiedyś, a na nartach robię to do dzisiaj 😉. Może warto spróbować czegoś innego, na narty do Włoch pojechać, a na wakajki jakaś Grecja - mnie osobiście bardzo przypadła do gustu. Najlepiej ze znajomymi z dziećmi. Wy będziecie mieć spokój i dzieciaki. Wcale nie trzeba wodotrysków z basenami, aby super spędzić wakacje czy ferie. 
pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

parę fajnych na koncie ale... nigdy bym nie opublikował ich lokalizacji.

takich lokalizacji na Ziemi są setki tysięcy a Ty boisz się ktoś na forum je zobaczy i zaludni ?

faktycznie czasami trzeba trochę pokombinować

GOPR0248.thumb.JPG.82b269e989c7978519a07173af8435b7.JPG

 

aby dojść do pustych zatoczek

IMG_20220702_135023-EFFECTS.thumb.jpg.fea7e5aa93d43843d4df3ae033748c06.jpg

GOPR0249.thumb.JPG.f3f85c17cf0c80fc3d07936c24292b66.JPG

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mikoski napisał:

Oświeć mnie jak można wypoczywać w tej ujozie 😱 byłem kilka godzin i spi...em jak najdalej ...

Te zdjęcia które daję są prawdziwe nie jakiś montaż . Nawet jakby mi dopłacili nigdy bym tam nie pojechał.

plazjesolo.jpg

ygjvkyriph7woyj3oori.jpg

Konfrontując tekst i wrzucone fotki widzę, że w ogóle nie znasz standardu na plażach w ITA. Manipulujesz w ten sposób odpowiedni przekaz na grupie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marcos73 napisał:

Cze

Grecja, Rodos w Kaczej Dupie 5 min spacerkiem do miasteczka plażą 12:20

IMG_4198.thumb.jpeg.d0aae25745f45e8eaa359992e19cf8cc.jpeg

Nie zacietrzewiaj się, bo nie ma sensu. Ja jako mieszkaniec centrum sporego miasta, osoba spędzająca sporo w pracy w codziennym młynie szukam raczej spokojnych miejsc aby trochę zwolnić. Dziwię się Twojej Żonie, a z tego co pisałeś to ma sporo obowiązków i dość stresującą pracę, że wybiera takie miejsca. Nasze wybory, a przynajmniej moje nie mają nic wspólnego z wiekiem. Generalnie to praktycznie wszędzie jeździmy ze znajomymi, bo lubimy towarzystwo, ale dobre. Być może w takich miejscach szukacie towarzystwa dla siebie i córy, co oczywiście jest możliwe, sam tak robiłem kiedyś, a na nartach robię to do dzisiaj 😉. Może warto spróbować czegoś innego, na narty do Włoch pojechać, a na wakajki jakaś Grecja - mnie osobiście bardzo przypadła do gustu. Najlepiej ze znajomymi z dziećmi. Wy będziecie mieć spokój i dzieciaki. Wcale nie trzeba wodotrysków z basenami, aby super spędzić wakacje czy ferie. 
pozdro

Jestem jedną z bardziej spokojnych osob, nie tylko na forum, ale i prywatnie.

Totalne odludzia nas nie interesują, może kiedyś do tego dobrniemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, grimson napisał:

Totalne odludzia nas nie interesują, może kiedyś do tego dobrniemy. 

Cze

Mnie też, bo raczej jestem towarzyski. Ale w dzikich tłumach jestem wtedy kiedy ja chcę, a nie bo muszę. 5 min drogi z buta wystarczy. Takich szukam miejscówek. Nie z dala od cywilizacji, ale w niedalekiej odległości. Raczej wolę towarzystwa szukać, niż od niego uciekać.

pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, grimson napisał:

Konfrontując tekst i wrzucone fotki widzę, że w ogóle nie znasz standardu na plażach w ITA. Manipulujesz w ten sposób odpowiedni przekaz na grupie. 

Znam włoski standard  kołchozów dobrze i  mi nie pasuje, za wszystko trzeba płacić leżak ręcznik  parasol a jak chcesz rozłożyć swoją matę to grzecznie powiedzą wypierdalaj.

Wystarczy ruszyć dupę i kilka kilometrów dalej jestem vipem na "mojej" prywatnej plaży 💪 czym gorszy dojazd tym lepsze miejscówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mikoski napisał:

Znam włoski standard  kołchozów dobrze i  mi nie pasuje, za wszystko trzeba płacić leżak ręcznik  parasol a jak chcesz rozłożyć swoją matę to grzecznie powiedzą wypierdalaj.

Wystarczy ruszyć dupę i kilka kilometrów dalej jestem vipem na "mojej" prywatnej plaży 💪 czym gorszy dojazd tym lepsze miejscówki 

No i pudło.

Fotke wrzuciłeś z Lido, a na niej morze leżaków z parasolami, to zarezerwowane miejscówki przez hotele. W cenie hotelu dostajesz dedykowaną parasolkę i dwa leżaki, możesz sobie wybrać, czy przy brzegu, w środku, czy od strony hotelu.

Mozesz sobie też wykupić parasolkę z leżakiem. A jak chcesz plażować za darmo, to są wydzielone miejsca, gdzie przy linii brzegowej można się rozłożyć.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, grimson napisał:

No i pudło.

Fotke wrzuciłeś z Lido, a na niej morze leżaków z parasolami, to zarezerwowane miejscówki przez hotele. W cenie hotelu dostajesz dedykowaną parasolkę i dwa leżaki, możesz sobie wybrać, czy przy brzegu, w środku, czy od strony hotelu.

Mozesz sobie też wykupić parasolkę z leżakiem. A jak chcesz plażować za darmo, to są wydzielone miejsca, gdzie przy linii brzegowej można się rozłożyć.

Udanego wypoczynku w Lido i zimowego w "Monte Negro" 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...