Skocz do zawartości

Nartowanie Krzyśka, Natalii (alias Leosia) i Rafała


KrzysiekK

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
16 minut temu, KrzysiekK napisał:

Dzięki. Teraz się zajmę terminologią. Dla mnie kosmos. Odezwę się o pomoc jak się oczytam. Na tę chwilę średnio chwytam. Chyba że masz jakiś link z obrazkami gdzie jest opisane co jest co? Offset, łokieć, etc … 

Jeszcze raz dzięki … jak na razie mi się spodobało. Zobaczymy czy będzie chociaż jakiś postęp. 🙏👍💪

Dobra … więc tak… wertikal to offset 0, GD mam dać 2m. Potem utrudnić dodając offset 3 do 4m. Tu będzie ciężko bo mój tor ma dokładnie 3.5m na całej 1.2km długości więc Offset 4m nie ma szans. Jest jedno poszerzenie ale z bardzo małym spadkiem… jedyna szansa to tęgi rozbieg przed tym poszerzeniem i tam bramki z offsetem ale potem mam ten ostry zjazd 10st z prwoskretem pod drzewami często z mokrym asfaltem więc jak nie wyrobię z t stopem to będzie szukanie krawędzi ale na łokciu i biodrze 🤣 … będę coś kombinował. 
 

ps. Jeżdżę na tym …

IMG_1611.jpeg

IMG_1610.jpeg

Edytowane przez KrzysiekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :))))) 

Odległości zmieniasz a offset w Twoim przypadku to w granicach maksymalnie 1 metr przy odległościach w granicach 5 metrów 🙂 .. no może 1.5 🙂 - potem nie ogarniesz a na pewno nic się nie nauczysz. 

Tak ostatnio uczyliśmy jeździć z górki - mniejsi to moi "instruktorzy" 🙂  choć młody zawodnik Pucharu Świata też się załapał 🙂 . Zwróc uwagę na blokowanie pracy rąk i szerokość nóg. 

https://www.facebook.com/share/r/5832B2nzi1VkLdjW/

M.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...