Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, star napisał:

Nie cierpię takich zakłamanych gości jak ty, alergia.

Zakłamanych?  Opluty za plecami? W internecie? Skrzywdzony przy niedzieli ... straszne

   Rozhisteryzowana licealistka to przy tobie John Wayne :D.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lexi napisał:

Zakłamanych?  Opluty za plecami? W internecie? Skrzywdzony przy niedzieli ... straszne

   Rozhisteryzowana licealistka to przy tobie John Wayne :D.. 

za Johna Wayne'a próbujesz tu się stroić w piórka stąd pewno to porównanie

- tyle, że on kijków nie nosił jak jakiś lebiega

a skąd pomysł na licealistkę...?

PS Xerox, histeryk, co jeszcze wymyślisz obrońco uciśnionych niewiast, z wyjątkiem licealistek. Musisz się strasznie nudzić. Wyjrzyj przez okno może jakiś rowerzysta jedzie mógłbyś go pogonić kijkami.

Edytowane przez star
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jan napisał:

a dużo tych licealistek w Życiu pacnąłeś?

Czytaj uważnie. To hobby Lexiego. Też byłem zdziwiony skąd mu takie pomysły do głowy przychodzą. Nie do końca rozumiem też co napisałeś. Pisz wyraźnie.

pozdrawiam z koncertu, niedziela w parku źródliska w Altanie https://www.amuz.lodz.pl/index.php/pl/wydarzenia/letnie-koncerty-w-altanie-2024

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety… tośmy se @Lexi metki kijkary i kijkarza przykleili… jak żyć?

Ps.

3 godziny temu, Marcos73 napisał:

Betty, tyle pisaniny, a odpowiedź prosta.

pozdro

Banalnie prosta,

Marek, oj bo chciałam sobie z Wami trochę  pogadać, ale nie miałam pojęcia, że taka zadymka z tego wyjdzie, choć do teraz się zastanawiam, jak stojący facet może barkami w kierownicę walnąć 😉

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Wiem, zerknąłem sobie na szczegółową mapę tej Twojej pętli i te stawy mi się spodobały właśnie. Przecie z to Park Krajobrazowy Doliny Baryczy z pięknymi rejonami i drogami a trasy to tam chyba nawet Wujot wytyczał albo coś o nich pisał.

Pozdro

Barycz, wąską niebieska kreska, jest nad czerwoną krechą. Sama Barycz to w moich okolicach wąską rzeczką, szerokości 1.5m. 
 

Ma swoje źródło tuż pod moim miastem, na mokradłach:

 

IMG_3057.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, .Beata. napisał:

O rety… tośmy se @Lexi metki kijkary i kijkarza przykleili… jak żyć?

Ps.

Banalnie prosta,

Marek, oj bo chciałam sobie z Wami trochę  pogadać, ale nie miałam pojęcia, że taka zadymka z tego wyjdzie, choć do teraz się zastanawiam, jak stojący facet może barkami w kierownicę walnąć 😉

 

Wystarczy stanąć niżej niż rower i się lekko  pochylić. Kierownica normalnie jest na wysokości łokcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, .Beata. napisał:

O rety… tośmy se @Lexi metki kijkary i kijkarza przykleili… jak żyć?

Ps.

Banalnie prosta,

Marek, oj bo chciałam sobie z Wami trochę  pogadać, ale nie miałam pojęcia, że taka zadymka z tego wyjdzie, choć do teraz się zastanawiam, jak stojący facet może barkami w kierownicę walnąć 😉

 

 

Od metek jest Lexi ale sam sobie nijako przykleić żadnej nie umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, .Beata. napisał:

O rety… tośmy se @Lexi metki kijkary i kijkarza przykleili… jak żyć?

Ps.

Banalnie prosta,

Marek, oj bo chciałam sobie z Wami trochę  pogadać, ale nie miałam pojęcia, że taka zadymka z tego wyjdzie, choć do teraz się zastanawiam, jak stojący facet może barkami w kierownicę walnąć 😉

 

 

Jaka tam zadymka.. jeden tylko xerox wrzasku narobił  - dopóki mial w koło przytakiwaczy to bawił sie setnie ale potem został sam wiec chciał zrobić z siebie ofiarę przemocy i narobił wrzasku jak by mu kopiarkę ktoś zakosił...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lexi napisał:

Jaka tam zadymka.. jeden tylko xerox wrzasku narobił  - dopóki mial w koło przytakiwaczy to bawił sie setnie ale potem został sam wiec chciał zrobić z siebie ofiarę przemocy i narobił wrzasku jak by mu kopiarkę ktoś zakosił...

Przytakiwaczy to ty masz. A metek ci nie przyklejam, ani gęby, choć celem jesteś dość łatwym. Ale to dość żenujące wyzywać kogoś tak czy owak, szczególnie w wypowiedziach do kogoś innego. Przerabialismy to już na przykładzie Gabrika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...