Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wujot2 napisał:

Proponuję więcej ostrożności w ujawnianiu swoich poglądów. Przypomnę, że na KN wyrażałeś swój podziw i szacunek dla Putina. I nawet dostałeś lajki od paru forumowiczów. 

Była to zresztą główna przyczyna dla której to forum opuściłem. To tak w kwestii dyskusji dlaczego ludzie opuszczają forą.

Racja. Średnio mi się to podobało. Ale też fotki małe jakieś wchodziły, no i w końcu zapomniałem hasło i mi konto jakoby wygasło;-) teraz na so mam foto, tu tekst i git:-) ps teraz tu Jeeb czy Jan sieje polityczny defetyzm, przynajmniej próbuje nieudolnie prowokować...

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wujot2 napisał:

Proponuję więcej ostrożności w ujawnianiu swoich poglądów. Przypomnę, że na KN wyrażałeś swój podziw i szacunek dla Putina. I nawet dostałeś lajki od paru forumowiczów. 

Była to zresztą główna przyczyna dla której to forum opuściłem. To tak w kwestii dyskusji dlaczego ludzie opuszczają forą.

Mozna podziwiac dykatorow za to ze potrafili zdobyc nieograniczona wladze i pociagnac za soba tlumy. To nie musi oznaczac poparcia dla ich metod i realizowanej polityki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Spiochu napisał:

Mozna podziwiac dykatorow za to ze potrafili zdobyc nieograniczona wladze i pociagnac za soba tlumy. To nie musi oznaczac poparcia dla ich metod i realizowanej polityki.

Tutaj konkretnie chodziło o szacunek dla tego jak prowadził politykę. Czyli szacunek dla bandyty za prowadzenie bandyckiej polityki metodami bandyckimi. Takie lekkie poplątanie kodeksu podwórkowego z państwem. Pewnie też z tego bierze się fascynacja Trumpem. Że przestępca finansowy, że podburzał do rokoszu, że kłamca to nie ważne - Jan go kupuje. 

Tak to z niektórymi jest, że nie rozumieją świata, ale dać głos dadzą. I jeszcze dumni są.

Ten fragment możecie wykorzystać przeciwko mnie. Bo też tego świata nie rozumiem.

 

Edytowane przez Wujot2
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wujot2 napisał:

Proponuję więcej ostrożności w ujawnianiu swoich poglądów. Przypomnę, że na KN wyrażałeś swój podziw i szacunek dla Putina. I nawet dostałeś lajki od paru forumowiczów. 

Była to zresztą główna przyczyna dla której to forum opuściłem. To tak w kwestii dyskusji dlaczego ludzie opuszczają forą.

A coś mi grozi za ujawnianie poglądów?

Tak mam poglądy republikańskie, konserwatywne, prawicowe. A w sprawie Putina to chyba było conajmniej dobre 4 lata temu na KN a dyskusja była o Bidenie, jeśli wtedy nie zrozumiałeś mojej gorzkiej ironii to nie będę tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz. A wracając do nart to od dobrych kilku lat też przestałeś pisać relacje, które z wielką przyjemnością czytałem 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jan napisał:

A coś mi grozi za ujawnianie poglądów?

Tak mam poglądy republikańskie, konserwatywne, prawicowe. A w sprawie Putina to chyba było conajmniej dobre 4 lata temu na KN a dyskusja była o Bidenie, jeśli wtedy nie zrozumiałeś mojej gorzkiej ironii to nie będę tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz. A wracając do nart to od dobrych kilku lat też przestałeś pisać relacje, które z wielką przyjemnością czytałem 

Może była jakaś dyskusja o Bidenie. Ale nie wtedy. Zareagowałem bo podobały Ci się metody i skuteczność Putina (które trudno uznać zresztą za republikańskie). Więc nie masz zielonego pojęcia o tym jak funkcjonują państwa demokratyczne i dyktatorskie. I jak ci ostatni przebierają się w cudze ciuszki (np Putin i cerkiew). Czyli nie chodzi o poglądy, tylko myślenie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jan napisał:

A coś mi grozi za ujawnianie poglądów?

Tak mam poglądy republikańskie, konserwatywne, prawicowe. A w sprawie Putina to chyba było conajmniej dobre 4 lata temu na KN a dyskusja była o Bidenie, jeśli wtedy nie zrozumiałeś mojej gorzkiej ironii to nie będę tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz. A wracając do nart to od dobrych kilku lat też przestałeś pisać relacje, które z wielką przyjemnością czytałem 

PiS też ci się wydawał z oddali republikański, konserwatywny i prawicowy… a co ci grozi oprócz robienia z siebie głupka… nic, przecież Mitek Cię nie odwiedzi. Ale jak jesteś adminem to grozi ci odpływ wielu myślących osób co zresztą się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, star napisał:

PiS też ci się wydawał z oddali republikański, konserwatywny i prawicowy… a co ci grozi oprócz robienia z siebie głupka… nic, przecież Mitek Cię nie odwiedzi. Ale jak jesteś adminem to grozi ci odpływ wielu myślących osób co zresztą się stało.

Nigdy nic na temat pisu na forach nie pisałem a odpływ takich myślicieli jak Ty mam serdecznie w dupie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jan napisał:

Moris, Michał, Jack, Sariensis, Niki

Jeżeli wymienieni odeszli z KN przez Mitka (co nie do końca jest prawdą, bo Michał, Jack czy Sariensis udzielali się jeszcze na nim, gdy Mitek dał sobie spokój) to Twoja wina. Jako moderator/administrator miałeś instrumenty aby postawić do pionu niegrzecznych. Twierdzę, że więcej forumowiczów odeszło z twojego powodu niż oskarżanego tu przez ciebie Mitka. I nie staję tu w obronie Mitka, bo i tu i na KN potrafiłem prowadzić z nim spory. Dla mnie Jan na KN i Jan/Jeeb na SO czy SF to różne osoby. U siebie świetny gość, na gościnnych występach prymitywny prowokator. Taka dwubiegunowość w moim przypadku przyczyniła się do tego, że ograniczyłem swoją aktywność na KN prawie do zera.

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kordiankw napisał:

Jeżeli wymienieni odeszli z KN przez Mitka (co nie do końca jest prawdą, bo Michał, Jack czy Sariensis udzielali się jeszcze na nim, gdy Mitek dał sobie spokój) to Twoja wina. Jako moderator/administrator miałeś instrumenty aby postawić do pionu niegrzecznych. Twierdzę, że więcej forumowiczów odeszło z twojego powodu niż oskarżanego tu przez ciebie Mitka. I nie staję tu w obronie Mitka, bo i tu i na KN potrafiłem prowadzić z nim spory. Dla mnie Jan na KN i Jan/Jeeb na SO czy SF to różne osoby. U siebie świetny gość, na gościnnych występach prymitywny prowokator. Taka dwubiegunowość w moim przypadku przyczyniła się do tego, że ograniczyłem swoją aktywność na KN prawie do zera.

a już zapomniałeś jak się wylewnie żegnałeś i kupe czasu straciłeś na usunięcie wszystkich postów a potem wróciłeś z podkulonym ogonkiem

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kordiankw napisał:

Wróciłem, ale już nie taki miły jak przedtem. Zastosowałem się do rady od @keicam.

no widzisz czyli dostosowałeś się do atmosfery na nim panującej , zobacz na skionline jak bardzo pozytywny wpływ miało zbanowanie Mitka

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kordiankw napisał:

Mam inne zdanie, ale na SO jestem nastawiony bardziej na odbiór, to co ja tam wiem.

no i dobrze bo można zamieścić relację turystyczną i nie dostać durnych komentarzy; mam tam doskonalą reputację 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan napisał:

no i dobrze bo można zamieścić relację turystyczną i nie dostać durnych komentarzy; mam tam doskonalą reputację 

Słuchaj koleś nie wycieraj sobie ryja moją ksywka bardzo proszę, tym bardziej jak nie znasz faktów tylko opisujesz własne przekonania.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, fora nie upadly przez chamstwo Mitka czy Jana.  Przyczyna byl szajsbuk i inne tego typu portale a takze mentalnosc ludzi, ktorzy sa zbyt leniwi i zbyt tchorzliwi by uczestniczyc w powaznych dyskusjach bez moderowania krytyki. Ma byc szybko, łatwo i przyjemnie. Dajemy sobie lajki, wstawiamy durne filmiki i jest git. Nie drazmy za bardzo tematu, bo jeszcze nasza glupota wyjdzie na jaw.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu robicie drame, a ja pojechalem na rower. Trasa ok. 35km. Czas łączny 2h 20'  Z samej jazdy wyjdzie pewnie srednia 18 km/h. Jak dla mnie bardzo szybko. 

I jeszcze jedna uwaga odnosnie moich predkosci. Oprocz tego ze jestem poczatkujacy to jezdze tez na oponach Asegai DD 2.5 z przodu i DHR 2 DH 2.4 z tylu. Kazda wazy 1.3kg ma ogromne klocki i super miekka gume do DH. Krotko mowiac, opory toczenia sa kosmiczne. Szczegolnie przy cisnieniu 1bar.

A tu widoczek z dzisiaj:20240811_200332.thumb.jpg.be6c44365bcd2852b108ff0bb631b5c0.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wiesz opory oporami, jasne, że są duże ale jechać można szybko. Ja jeżdżę od paru lat na Schwalbe Smart Sam 2,25 - też opona o dużym klocku ale z takim pasem niskich klocków w centralnej części opony i idzie po twardym całkiem szybko. Dzisiaj się fajnie na rowerze jeździło.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Spiochu napisał:

Wy tu robicie drame, a ja pojechalem na rower. Trasa ok. 35km. Czas łączny 2h 20'  Z samej jazdy wyjdzie pewnie srednia 18 km/h. Jak dla mnie bardzo szybko. 

I jeszcze jedna uwaga odnosnie moich predkosci. Oprocz tego ze jestem poczatkujacy to jezdze tez na oponach Asegai DD 2.5 z przodu i DHR 2 DH 2.4 z tylu. Kazda wazy 1.3kg ma ogromne klocki i super miekka gume do DH. Krotko mowiac, opory toczenia sa kosmiczne. Szczegolnie przy cisnieniu 1bar.

A tu widoczek z dzisiaj:20240811_200332.thumb.jpg.be6c44365bcd2852b108ff0bb631b5c0.jpg

Opony, oponami, ale Piotrek na takim ciśnieniu to w górach, gdzie chodzi o przyczepność. Na płaskich odcinkach, czy tam taka jazda lajtowa, warto podpompować. Jazda na flaku jest słaba. Masz szeroką oponę, a do tego bardzo niskie ciśnienie. Następnym razem x2 i zobaczysz że rower idzie dużo lżej.

pozdro

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Wiesz opory oporami, jasne, że są duże ale jechać można szybko. Ja jeżdżę od paru lat na Schwalbe Smart Sam 2,25 - też opona o dużym klocku ale z takim pasem niskich klocków w centralnej części opony i idzie po twardym całkiem szybko. Dzisiaj się fajnie na rowerze jeździło.

Pozdro

Mitku, Smart Sam w porownaniu do Maxxis Asegai DH to super szybka opona na wyscigi 🙂

image.png.79557ad1522c470031bbe372a4b0a03f.pngimage.thumb.png.1cbd244185ff9fc968dc584991e52b2b.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Marcos73 napisał:

Opony, oponami, ale Piotrek na takim ciśnieniu to w górach, gdzie chodzi o przyczepność. Na płaskich odcinkach, czy tam taka jazda lajtowa, warto podpompować. Jazda na flaku jest słaba. Masz szeroką oponę, a do tego bardzo niskie ciśnienie. Następnym razem x2 i zobaczysz że rower idzie dużo lżej.

pozdro

Tak masz racje. Na 2 bary jest duzo szybciej. Zdazylo mi sie tak pompowac ale zazwyczaj mi sie nie chce. Dzis mialem ciut wiecej niz 1, moze 1.3. Mnie nie robi specjalnej roznicy ze jade wolniej, po prostu przekazuje skad takie wyniki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...