Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Marcos73 napisał:

Tadziu, sklerotyku, już wrzucałem - na narty muza. Nie odkryłeś, niestety. Peszek, ale muza ok.

pozdro

Zawsze drugi... mam zasady w cudze linki nie klikam, jeszcze mi jakiś wirus albo wąglik się wda... ale rację masz, a Peszek też w porzo;-) trzymajmy się tematu, stąd kolejna fotka z wąwozu myśliborskiego nawet jest tam gdzieś single track;-)

IMG_6370.jpeg.6c607f402c5512657e58678d87

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, grimson napisał:

Kurła, jak to jest Szklarska, to nie będzie to FIS. Lola?

Jasne. Bingo. Kto jak kto ale ty musiałeś zgadnąć. W domu masz. nagroda to film z Loli autora freeride w Krk

Perspektywa była z izerskich, Stanisław Kornafel ciągle na Orlem http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/50496/Ocalic-od-zapomnienia-Schronisko-Orle

IMG_7170.jpeg.a1212528a5808edaa45f73bf5a
chill autora klimatycznego filmiku freeride w krk

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, star napisał:

Jasne. Bingo. Kto jak kto ale ty musiałeś zgadnąć. W domu masz. nagroda to film z Loli autora freeride w Krk

Perspektywa była z izerskich, Stanisław Kornafel ciągle na Orlem http://www.radiowroclaw.pl/articles/view/50496/Ocalic-od-zapomnienia-Schronisko-Orle

IMG_7170.jpeg.a1212528a5808edaa45f73bf5a
chill autora klimatycznego filmiku freeride w krk

 

Lola inaczej wygląda ze Szklarskiej niż z Gór Izerskich. Poznałem trasę po charakterystyce zakrętów.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...