Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mig napisał:

Ja sie nie dziwie.... jade, klima wyje na max obrotach,  a od czarnej deski rozdz i foteli i tak bucha żarem.... term zewn 38st....dobrze ze tylko 20km...

Pojeździj dłużej ..może schłodzisz jak słonko zajdzie... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mig napisał:

Ja sie nie dziwie.... jade, klima wyje na max obrotach,  a od czarnej deski rozdz i foteli i tak bucha żarem.... term zewn 38st....dobrze ze tylko 20km...

Jedź tak żebyś miał słońce z tyłu będzie chłodniej w kabinie...

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mig napisał:

Ja sie nie dziwie.... jade, klima wyje na max obrotach,  a od czarnej deski rozdz i foteli i tak bucha żarem.... term zewn 38st....dobrze ze tylko 20km...

Też dziś jeździłem, w cieniu 33 termometr w aucie pokazał. Jutro ma być chłodniej, a akurat jedziemy nad morze. Wracając do roweru, to oczekując na założenie szyby wczoraj trasa Andrespol, Bedoń, Janówka, Gałkówek i trafiłem w gości po latach - matka znajomej ma dom, z sadem i laskiem, co go w deskach z Puław przywiozła, oczarowana podobnymi praktykami w Kazimierzu. Kompot marzenie, jabłka swoje, bajkowo tam, wróciłem po kilkunastu latach i zastałem gospodynię. Trasę poprawiłem na taką po utwardzonej nawierzchni w lesie, zamiast jak poprzednio po jakichś błotach. Trochę pół. Trochę lasu. Wieczorem już jazda miejska na rowerze typu szwajcar, w Skierniewicach, trochę się odzwyczaiłem od innej pozycji na góralu. Od jutra Białogóra. Rowery z wypożyczalni. Będziemy jechać jak radzi Brachol, słońce w plecy. Powrót zawsze trudniejszy.

IMG_6585.jpeg.f7f8dfc09200b5c6568d0875df

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz komin teraz na domku w Białogórze... po drodze piękny... MOP Strzelce... kwiaty czysto...

rowery wypożyczone te co zawsze pan Leszek z JakMik w formie. Wrzosy w rozkwicie... woda ciepła wciąż, mimo ochłodzenia, żyć nie umierać...

IMG_3412.jpeg.7eae08e1905830276a35984271
 

IMG_3378.jpeg.62a1154f574abef5a7668a49ab

więcej fotek na skionlime

https://www.skionline.pl/forum/topic/34977-moja-biała-góra/?do=findComment&comment=404719https://www.skionline.pl/forum/topic/34977-moja-biała-góra/?do=findComment&comment=404719

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazury - trochę mam mieszane uczucia. Z jednej strony mamy super MOR-y gdzie są toalety, kosze na śmieci a nawet gniazdka z prądem. Z drugiej stony asfaltujemy brzegi jezior i stawiamy dziwne bariery, ani to estetyczne, ani potrzebne, ani też bezpieczne. 

Wspomniany MOR. Uwaga są trochę poukrywane, trzeba zjechać z głównej trasy, brak oznaczeń w terenie tylko mapa elektroniczna do pobrania QR kodem.  

IMG-20240819-182828241-HDR.jpg

Mapka.

IMG-20240819-182706952-HDR.jpg

Sporo asfaltowych odcinków, przedzielonych piachem.

IMG-20240819-172641126-HDR.jpg

Bywa malowniczo.

IMG-20240819-181956454-HDR.jpg

Tu trochę zjechane z tej trasy.

IMG-20240817-175031089-HDR.jpg

Moje dzieciaki (młodzież) zadowolone. 

IMG-20240819-172850640-HDR.jpg

Czasem rower służył nam za stojak na ubrania podczas kąpieli.

IMG-20240818-164037772-HDR.jpg

Są oczywiście wieże widokowe.

IMG-20240819-173729684-HDR.jpg

Tu widok z góry.

IMG-20240819-173859291-HDR.jpg

Pyszne jedzenie po drodze, pizza Nowe Guty - rewelacja.

IMG-20240818-143249934-HDR.jpg

c.d.n.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To nie MORy to są kurde ZMORy.

Pieniądze, które mogłyby być spożytkowane z korzyścią dla wszystkich wywalane na bezsensowne inwestycje. Dobrze Krzysiu, że dodałeś zdjęcia "zjechane z trasy" bo reszta to absolutny koszmar. Fajna polna droga zniszczona zarastającym, okolonym żółtym płotem pomnikiem głupoty.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mitek napisał:

wywalane na bezsensowne inwestycje.

..no i moje ulubione wieże chluba każdego lokalnego kacyka.. ...🙂 ....wieża z której teraz dopiero widać przeciwległy brzeg jeziora -gdy jej nie było widać było zaledwie przeciwległy brzeg jeziora

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A śmiejących się z Mazowsza i nizin jako terenów MTB zapraszam na przeciętny mazowiecki MTB przejechanie tych 20 czy 25km pod warunkiem utrzymania średniej powyżej 20km/h i nie na elektryku. W innym wypadku sugeruję siedzieć cicho.

Dzisiaj byliśmy z Rybelkiem na.... spacerze i z tego względu zrobiłem zdjęcie wystarczającej, fajnie wkomponowanej w teren infrastruktury turystycznej na przeciętnym szlaku rowerowym.

po20240901_140948.thumb.jpg.b309980e583cc9939b9565dce157e733.jpg

Pozdro

  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

A śmiejących się z Mazowsza i nizin jako terenów MTB zapraszam na przeciętny mazowiecki MTB przejechanie tych 20 czy 25km pod warunkiem utrzymania średniej powyżej 20km/h i nie na elektryku. W innym wypadku sugeruję siedzieć cicho.

Dzisiaj byliśmy z Rybelkiem na.... spacerze i z tego względu zrobiłem zdjęcie wystarczającej, fajnie wkomponowanej w teren infrastruktury turystycznej na przeciętnym szlaku rowerowym.

po20240901_140948.thumb.jpg.b309980e583cc9939b9565dce157e733.jpg

Pozdro

Mitku czemu nie 30km/h? Bo byś musiał siedzieć cicho, to jedyna odpowiedź. PS. Był taki wywiad z Wiszowatą i mówiła jak jakiś raper ją bajerował mówiąc, że za rok to on będzie sławny, a ona spytała czemu nie za pół roku;-) fotka z rezerwatu Babnica - na tej górce się nie wywaliłem:-)

IMG_3456.jpeg.e03b5d13d5e00f08f82d60517d

Edytowane przez star
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

A śmiejących się z Mazowsza i nizin jako terenów MTB zapraszam na przeciętny mazowiecki MTB przejechanie tych 20 czy 25km pod warunkiem utrzymania średniej powyżej 20km/h i nie na elektryku. W innym wypadku sugeruję siedzieć cicho.

Dzisiaj byliśmy z Rybelkiem na.... spacerze i z tego względu zrobiłem zdjęcie wystarczającej, fajnie wkomponowanej w teren infrastruktury turystycznej na przeciętnym szlaku rowerowym.

po20240901_140948.thumb.jpg.b309980e583cc9939b9565dce157e733.jpg

Pozdro

Mitek taki ekspert a jeździ w piaskownicy 😉

Edytowane przez Spiochu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Spiochu napisał:

Mitek taki ekspert a jeździ w piaskownicy 😉

Do piaskownicy trafiłem wczoraj ja i to głową przez kierę do przodu, dziś jako rzecze Mitek czy Amy najważniejszy szybki rehab - krio z rana w morzu i fizjo na rowerku, choć na rowerze chłodniej morze trzyma ciepło tak czy owak działa…

IMG_3509.jpeg.e41c368fa2a70710cf82017020

https://www.skionline.pl/forum/topic/34977-moja-biała-góra/?do=findComment&comment=404749

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Spiochu napisał:

Mitek taki ekspert a jeździ w piaskownicy 😉

Cześć

No... od piaskownicy się zaczyna. Może kiedyś uda się przejść na poziom wyżej ale to ta średnia 20km/h w piaskownicy musi być na luzie aby o tym myśleć.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

No... od piaskownicy się zaczyna. Może kiedyś uda się przejść na poziom wyżej ale to ta średnia 20km/h w piaskownicy musi być na luzie aby o tym myśleć.

Pozdro

Level hard. Ile jest poziomów? Co można wygrać? W piaskownicy to ja pcham rower, a jak próbowałem przejechać to skończyło się fikołkiem.

IMG_3563.jpeg.d84067d7a3d853e09b4502ff54

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kordiankw napisał:

😂 Od kiedy? 

Nareszcie 👍

Od 6:55 do 7:15 

https://www.skionline.pl/forum/topic/34977-moja-biała-góra/?do=findComment&comment=404817

jak wy wytrzymujecie w tym necie przecież tam mnóstwo pralinek czy raczej pralinków?

jakbym tak bał się linków siedziałbym w bibliotece 

Edytowane przez star
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, star napisał:

Od 6:55 do 7:15 

https://www.skionline.pl/forum/topic/34977-moja-biała-góra/?do=findComment&comment=404817

jak wy wytrzymujecie w tym necie przecież tam mnóstwo pralinek czy raczej pralinków?

jakbym tak bał się linków siedziałbym w bibliotece 

Jesteś jak ta żaba na zebraniu u króla lasu... tam masz linki, tu dziewczęta Ci klaszczą ..ciężko się rozdwoić … 🙂

Nie katuj się wklej coś... zaraz noga Ci wydobrzeje.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Lexi napisał:

Jesteś jak ta żaba na zebraniu u króla lasu... tam masz linki, tu dziewczęta Ci klaszczą ..ciężko się rozdwoić … 🙂

Nie katuj się wklej coś... zaraz noga Ci wydobrzeje.

Te dziewczęta to chyba Jan? Coś ci się pomyliło, ale rozumiem, że to nie jest istotne, ważne aby kogoś obrzucić błotem z rana. A nie lepiej iść na rower? Natomiast ty masz przekonanie że wymyślasz wszystko sam i że jesteś szalenie oryginalny. Zamykasz oczy, ew. wkładasz głowę w piasek jak struś i udajesz, że wokół nic nie ma. Wg mnie większość rzeczy już ktoś powiedział i wymyślił i wystarczy je zalinkować lub zacytować. Nie mam tak przerośniętego ego aby uważać, że co chwila zdarza mi się jakaś eureka i jestem tak szalenie oryginalny. Cieszę się, że martwisz się o moją nogę. Prosisz to masz cytat, gratis, poniżej. Choć w pewnym wieku lubimy już tylko te piosenki które już raz słyszeliśmy i najchętniej przyklaskujemy słuchając echo swojego własnego głosu, czy ego, co w sumie jest dość smutne.

Mowa nienawiści jest bazą i fundamentem upokorzenia. Nie możemy wyzbyć się jej natychmiast, ale możemy ją ograniczyć. Możemy powstrzymywać mowę nienawiści i jednocześnie starać się zrozumieć inny punkt widzenia. Inny nie znaczy mój. Próba zrozumienia może dać początek empatii. Uświadomienia sobie, jak inni ludzie różnią się ode mnie samego.

IMG_4005.jpeg.6105a9f298f95eb65b04b28142

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...