Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, MarioJ napisał:

Przede wszystkim nie należy ufać postom użytkowników którzy nie piszą pod swoim nazwiskiem. Wszelkie fora i anonimy FB traktować z dużą dozą podejrzliwości! 

Mam ten sam login na Skiforum od 2006, wtedy nawet jeszcze o fb nie słyszałeś. Przed erą fejsa ludzie potrafili dyskutować i przekazywać sobie rzetelne informacje. Bzdury też mozna było zweryfikować w merytorycznej dyskusji. A potem pojawiły się pajace co prawdziwość informacji oceniają rozdzielczością zdjęć i ilością lajków. Większość z nich pisze pod własnym nazwiskiem, ale wcale to nie przeszkadza w pierdzieleniu głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Spiochu napisał:

Mam ten sam login na Skiforum od 2006, wtedy nawet jeszcze o fb nie słyszałeś. Przed erą fejsa ludzie potrafili dyskutować i przekazywać sobie rzetelne informacje. Bzdury też mozna było zweryfikować w merytorycznej dyskusji. A potem pojawiły się pajace co prawdziwość informacji oceniają rozdzielczością zdjęć i ilością lajków. Większość z nich pisze pod własnym nazwiskiem, ale wcale to nie przeszkadza w pierdzieleniu głupot.

Zluzuj majty.

Piszę w stylu Mitka , bez emotikonów.

Trzeba włączyć sarkazm i iq żeby to załapać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarioJ napisał:

Zluzuj majty.

Piszę w stylu Mitka , bez emotikonów.

Trzeba włączyć sarkazm i iq żeby to załapać. 

Nie ma co luzować bo w złym kierunku to zmierza. Pozbawiają nas anonimowości, a ty jeszcze temu przyklaskujesz.

Żeby jeszcze z tego były korzyści jakieś ale bełkot informacyjny jest coraz większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spiochu napisał:

Nie ma co luzować bo w złym kierunku to zmierza. Pozbawiają nas anonimowości, a ty jeszcze temu przyklaskujesz.

Żeby jeszcze z tego były korzyści jakieś ale bełkot informacyjny jest coraz większy.

Oczywiście że anonimy to największe dziwaki. Zdażyło Ci się np. żeby ktoś z forum z Tobą pojechał na narty albo na rower ? 
A ja z FB miałem wiele takich wyjazdów. Ale na FB jestem pod  prawdziwym nazwiskiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MarioJ napisał:

Oczywiście że anonimy to największe dziwaki. Zdażyło Ci się np. żeby ktoś z forum z Tobą pojechał na narty albo na rower ? 
A ja z FB miałem wiele takich wyjazdów. Ale na FB jestem pod  prawdziwym nazwiskiem.

 

Owszem, wiele razy na różnych forach. Na narty, w góry, na wspinaczkę, na różne zloty towarzyskie. Nawet na wyprawę na drugi koniec świata można się było umówić na forach. I nie trzeba było uczestniczyć w castingach na ilość fotek i lajków ani chować się po jakiś prywatnych grupach. Do tego większość deklarujących wyjazd, brała w nim udział a na fb proporcje sa odwrotne.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarioJ napisał:

Oczywiście że anonimy to największe dziwaki. Zdażyło Ci się np. żeby ktoś z forum z Tobą pojechał na narty albo na rower ? 
A ja z FB miałem wiele takich wyjazdów. Ale na FB jestem pod  prawdziwym nazwiskiem.

 

Kiedyś facet do mnie przyleciał na dwa tygodnie przez pół świata (z Kolonii  na Floryde)… z całą rodziną - znał tylko mojego nika i imię.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, a_senior napisał:

Wczoraj był krótki rower. Znów było piknie. Taraz powrót do nudnego miasta i życia w nim. 😉

rower1.jpg

rower2.jpg

rower3.jpg

Mój krótszy. Biblioteka, która jest online i potem jeżdżę w różne dziwne miejsca gdzie akurat jest dana książka. Tym razem trasa przez tory i park… ładna jesień…

IMG_5112.jpeg.6b66baae39e391e17125e58733

Edytowane przez star
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...