Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lexi napisał:

Jesteś jak ta żaba na zebraniu u króla lasu... tam masz linki, tu dziewczęta Ci klaszczą ..ciężko się rozdwoić … 🙂

Nie katuj się wklej coś... zaraz noga Ci wydobrzeje.

Cześć

Daj spokój Marku. I tak w podtekście Ci będzie udowadniał o ile jest lepszy, jak lepiej wszystko rozumie itd. Lepiej pozostać durnym i złym człowiekiem i mieć spokój od pajacy.

Pozdro

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Daj spokój Marku. I tak w podtekście Ci będzie udowadniał o ile jest lepszy, jak lepiej wszystko rozumie itd. Lepiej pozostać durnym i złym człowiekiem i mieć spokój od pajacy.

Pozdro

Amen….

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Daj spokój Marku. I tak w podtekście Ci będzie udowadniał o ile jest lepszy, jak lepiej wszystko rozumie itd. Lepiej pozostać durnym i złym człowiekiem i mieć spokój od pajacy.

Pozdro

Eee tam, lepiej przypieprzać się do kogoś co i rusz, bezpośrednio lub pośrednio aż ktoś opuści forum i nastanie jednogłos, a wszyscy co zostaną (selekcjoner Mitek a jakże) będą wtedy żyli tu szczęśliwie i będą klepać się po… plecach i sobie kadzić. Piękna idea forum. Nastanie świat bez złych linków i bez cytatów, świat nowych myśli i nowych słów, nowy, lepszy…

PS smacznej kawusi panom życzę, jak miło coś pozytywnego z rana przeczytać

 

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, star said:

Eee tam, lepiej przypieprzać się do kogoś co i rusz, bezpośrednio lub pośrednio aż ktoś opuści forum i nastanie jednogłos, a wszyscy co zostaną (selekcjoner Mitek a jakże) będą wtedy żyli tu szczęśliwie i będą klepać się po… plecach i sobie kadzić. Piękna idea forum. Nastanie świat bez złych linków i bez cytatów, świat nowych myśli i nowych słów, nowy, lepszy…

Myślę, że niepotrzebnie eskalujesz 🙂 Jakby nie było to właśnie pojawił się kolejny głos, żeby nie ganiać po mieście na łyso z hasłem "j***ć krowy". A to przecież dobrze 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzymQ napisał:

Myślę, że niepotrzebnie eskalujesz 🙂 Jakby nie było to właśnie pojawił się kolejny głos, żeby nie ganiać po mieście na łyso z hasłem "j***ć krowy". A to przecież dobrze 🙂

Gabrik miał inną taktykę. A wyjątkowo obrzydliwe jest pisanie o kimś bez adresowania bo nawet nie wiesz jak nie trafisz na wątek, że ktoś na boku ci dupę obrabia, tak elegancko, po warszawsku. PS izolacja i nawolywanie do niej, niby nie odpisywanie bezpośrednio, a gdzieś tam pokątnie przysrywanie, żałosne, szczególnie jak kilku się zbierze.

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję raz jeszcze choć wiem, że i tak to nie dotrze…

 

Mowa nienawiści jest bazą i fundamentem upokorzenia. Nie możemy wyzbyć się jej natychmiast, ale możemy ją ograniczyć. Możemy powstrzymywać mowę nienawiści i jednocześnie starać się zrozumieć inny punkt widzenia. Inny nie znaczy mój. Próba zrozumienia może dać początek empatii. Uświadomienia sobie, jak inni ludzie różnią się ode mnie samego.

PS wracając do wątku, to pojeżdżone już z rana, ludzie po lasach grzyby zbierają, amerykany zdominowały nasze, rosa jest, morze od wczoraj nadal zimne, ale kąpiel obowiązkowa.

Edytowane przez star
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, star napisał:

Gabrik miał inną taktykę. A wyjątkowo obrzydliwe jest pisanie o kimś bez adresowania bo nawet nie wiesz jak nie trafisz na wątek, że ktoś na boku ci dupę obrabia, tak elegancko, po warszawsku. PS izolacja i nawolywanie do niej, niby nie odpisywanie bezpośrednio, a gdzieś tam pokątnie przysrywanie, żałosne, szczególnie jak kilku się zbierze.

Takie coś ludzie powszechnie robią w realu. Tylko wtedy podmiot dyskusji nic o tym nie wie. Albo dowiaduje się po czasie od kogoś kto puścił trochę pary.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, star napisał:

Gabrik miał inną taktykę. A wyjątkowo obrzydliwe jest pisanie o kimś bez adresowania bo nawet nie wiesz jak nie trafisz na wątek, że ktoś na boku ci dupę obrabia, tak elegancko, po warszawsku. PS izolacja i nawolywanie do niej, niby nie odpisywanie bezpośrednio, a gdzieś tam pokątnie przysrywanie, żałosne, szczególnie jak kilku się zbierze.

Starcze jedyny chyba moich wpisów nigdy na poważnie nie brałeś 

Edytowane przez Jan
Pisane w Pięcistawach
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, SzymQ napisał:

Krzysztof Cugowski powiedziałby "A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój" 🙂

Ładnie powiedziane...  jak już tak ckliwie się zrobiło, to cytat z Exuperry'ego - czasem idąc w górach w nocy z widokiem na kotlinę jeleniogórską też widać światła i człek się zastanawia...

Mam jeszcze w oczach noc mojego pierwszego lotu do Argentyny, ciemną noc, w której migotały tylko - niczym gwiazdy - nieliczne światła rozrzucone na równinie. W oceanie ciemności każda z nich oznaczała cud - świadomość ludzką. W tym domu ktoś czytał, rozmyślał lub otwierał komuś serce. Tam znów kochano. Światła płonęły tu i ówdzie na równinie i żądały należnego im pokarmu. Ale wśród tych żywych gwiazd ileż okien zamkniętych, ileż gwiazd wygasłych, ludzi uśpionych... Starajmy się zbliżyć wzajem. Szukajmy porozumienia z kilkoma z tych świateł rozrzuconych na równinie.

IMG_4494.jpeg.6f444c51fd71a38367ccd6f3e8

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzięki za Barycz. Przepiękna na tym odcinku jak widać. 😉

No rzeczywiście dzisiaj troszkę wiało. W lesie się tego nie czuło ale u nas tak sucho, że wszystkie ścieżki, które były znakomitymi twardymi singlami zamieniają się powoli w piaszczyste doły. Trzy razy się zakopałem. i jazda dość męcząca. Ledwo przekroczyłem te zakładane 20 km/h. Natomiast na asfalcie i ścieżkach rowerowych można było pogonić bo akurat tak mi wypada trasa, że na powrocie miałem wiatr w plecy albo z boku lekko w plecy i można był trzymać 35km/h albo nawet więcej cały czas. W sumie trochę ponad 32 km w 1h i 15 min ale jak przyjechałem to nie byłem taki uśmiechnięty jak Ty.

Pozdro

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Dzięki za Barycz. Przepiękna na tym odcinku jak widać. 😉

No rzeczywiście dzisiaj troszkę wiało. W lesie się tego nie czuło ale u nas tak sucho, że wszystkie ścieżki, które były znakomitymi twardymi singlami zamieniają się powoli w piaszczyste doły. Trzy razy się zakopałem. i jazda dość męcząca. Ledwo przekroczyłem te zakładane 20 km/h. Natomiast na asfalcie i ścieżkach rowerowych można było pogonić bo akurat tak mi wypada trasa, że na powrocie miałem wiatr w plecy albo z boku lekko w plecy i można był trzymać 35km/h albo nawet więcej cały czas. W sumie trochę ponad 32 km w 1h i 15 min ale jak przyjechałem to nie byłem taki uśmiechnięty jak Ty.

Pozdro

Ten mój uśmiech to koniec 6 kilometrowego podjazdu, gdzie kapało już ze mnie konkretnie i tętno też było niczego sobie. Do tego fota na najbardziej stromym odcinku, musiałem przerzucić na terenowe przełożenie, żeby jako tako kręcić.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...