Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mikoski napisał:

Oglądałem😁 transmisja była tylko na Eurosport extra , na koniec przeliczałem te bonifikaty na bieżąco, na ostatnich metrach Kasia straciła bonus ale najważniejsze że wystarczyło do wygranej .

Cześć

Wiesz - bo jakieś drobiazgi nam przerwały - obejrzałem końcówkę i to co było na mecie z powtórek. Obie wyjechały się na 250%. Fajnie w wywiadzie powiedział Vollering, że ta walka zostanie zapamiętana na długo. Z kolei Niewiadoma straciła medal olimpijski przez kraksę i teraz los jej go jakby zwrócił i to w dwójnasób bo przecież TdF w kolarstwie to szczyt.

Piękna walka naprawdę godna i to, że nie było transmisji na żywo w polskich kanałach to naprawdę skandal.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wujot2 napisał:

Z przyjemnością i pewnym niedowierzaniem obejrzałem ten filmik. Bo jakiś czas temu   (raczej odległy) zjeździłem na moim ht prawie wszystko na Ślęży (poza niebieskim) i to bez ochraniaczy. No i patrzę, że to całkiem wymagający teren. 😉

  

Otóż nie masz racji, to że PTTK wyznakuje jakąś drogę lub ścieżkę w górach jako szlak pieszy nic ale dokładnie NIC nie oznacza. Ewentualne zasady poruszania na danym terenie określa administrator terenu. Na przykład w KPN nie możesz poruszać się rowerami, a piesi mogą być tylko na znakowanych ścieżkach. Ale określa to regulamin Parku Narodowego. Natomiast jeśli nie jest to określone przez administratora, to rowerzysta ma identyczne prawa jak pieszy (chyba, że jest zakaz poruszania się). I jasno określa to regulamin PTTK (to znaczy umywa ręce od odpowiedzialności).

Nie jestem pewien czy określenie pierwszeństwa na wspólnych szlakach podawane przez PTTK ma jakąkolwiek moc i co ważniejsze, sens. No bo zastanów się zwyczaj ustępowania wchodzącym przy grupach pieszych ma sens. Ale rowerzyście będącym w chwiejnej równowadze na stromym zjeździe znacznie trudniej bezpiecznie się zatrzymać. Jakkolwiek może bardzo zwolnić. Wobec tego praktyka, że piesi schodzą krok w bok jest zdroworozsądkowa. Kultura jednak powinna obowiązywać. Ja zawsze dziękuję pieszym, pozdrawiam ich, czasem rzucę jakimś żartem. Nigdy nie spotkałem się z jakimiś negatywnymi reakcjami. 

Na tym filmiku co go Piotr zlinkował zjazd musiał być w dzień wolny. Jak tam jeździłem to dosłownie nikogo nie spotykałem (no może właśnie poza czerwonym i żółtym). 

Cześć

Z Twojego wywodu interesuje podkreślam jedynie "zdroworosądkowo" i... co mam komentować? Przecież wiesz o co chodzi bo myślący jesteś.

Gówno mnie obchodzą jakieś przepisy i racje w tym momencie. Piotr napisał, że film dotyczy szlaku PIESZEGO i koniec. Do tego się odnoszę. Wybacz Wisiek ale jak mam tabliczkę z piechurem z kijkiem i plecakiem to nie będę ślęczał i szukał czy jurysdykcja - czyja by nie była - pozwala mi nim zapierdalać na rowerze czy nie - nie jadę. Bo po co stwarzać zagrożenie lub choćby kogoś przestraszyć - taki durny sposób myślenia. Jak w zimie jest ślisko to nie jeżdżę po jezdni śród samochodów nie dlatego, że mi nie wolno tylko dlatego, żeby im było łatwiej. Cóż wiem, że to w dzisiejszych czasach myślenie anachroniczne i debilne ale akurat ciebie nie podejrzewam o podejście z cyklu przepisy pozwalają to mogę wszystko a nawet więcej - szacunek dla innych zdroworozsądkowy. Wiesz o co chodzi z pewnością.

Wierz mi ale jak czasami jadę samochodem to mam taką nieodpartą ochotę wpierdolić do rowy panienkę czy kolesia, którzy wloką się jezdnią choć obok jest ścieżka albo dobra gruntowa droga ale IM WOLNO. Każdy kto tak myśli to dla mnie zwykła kurwa nic więcej.

Pozdro

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wujot2 napisał:

To gdzie ja to w takim razie oglądałem?

🙂🙂 🙂

Polsatach

Gdzie? to ciekawe?

Ja szukałem i w końcu oglądałem ostatnie 2,5 h na żywo na platformie, którą ustawił mi syn ale sprawdzałem i ani na E1 - Vuelta ani na E2 - motocross, ani na Polsat czy TVP nie było. Masz jakiś inny kanał, powaga?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Spiochu napisał:

1. Zgadza się. 

2. Po to żebyś umiał podnieść przednie koło kiedy jest to konieczne i ogólnie miał większe wyczucie roweru. Resztę sam wymyśliłeś.

3. Masz jasno przedstawione na filmie, ze dziewczyna ledwo sobie radzi z ta trasa a jest w porownaniu do ciebie:

- Tak samo dobra lub lepsza w nabijaniu km

- Ma kilka lat doświadczenia w enduro ktoŕego ty nigdy nie probowales

- Jest duzo mlodsza i sprawniejsza

- Ma duzo lepszy dedykowany do tej dyscypliny rower

 

Takze proby tworzenia teorii ze dalbys rade swiadcza jedynie o powaznych problemach z mysleniem.

 

Cześć

Widzisz ja się staram a Ty nadal traktujesz mnie jak idiotę. To szczerze mówiąc dość przykre. Przednie koło umiałem podnosić jak jeszcze nie było rowerów MTB i wskakiwać po schodach - obecnie można po prostu wjechać - siła sprzętu zwykłego HT, co nie jest przecież takie trudne. Dlaczego uważasz mnie za durnia? Bo nie przyklaskuję różnym głupotom, które piszesz? Wykaż troszkę klasy brachu.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mitek napisał:

Gdzie? to ciekawe?

Ja szukałem i w końcu oglądałem ostatnie 2,5 h na żywo na platformie, którą ustawił mi syn ale sprawdzałem i ani na E1 - Vuelta ani na E2 - motocross, ani na Polsat czy TVP nie było. Masz jakiś inny kanał, powaga?

Pozdro

Mam Eurosport(y) było na 14 kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuje cie adekwatnie do wypisywanych bzdur. Jezdziles juz w terenie na siedzaco, potem za siodelkiem, a teraz na tylnym kole. Ze srednia wyzsza od topowych zawodnikow a jak lekko zwolniles to kazdy teren robil sie latwy. To wszystko na niezniszczalnym rowerze za 2 kola i w halowkach, ktore zapewniaja "doskonala przyczepnosc".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wujot2 napisał:

Mam Eurosport(y) było na 14 kanale.

Cześć

No.. E ma dwa oficjalne kanały E1 i E2 Nie znam E14 a przynajmniej te od E3 w  górę nie są ogólnie dostępne czy o czymś nie wiem?

Ja tez oglądałem i wiem gdzie była transmisja ale chodzi o to, że nie było jej na OGÓLNODOSTĘPNYCH KANAŁACH POLSKOJĘZYCZNYCH - wszystko trzeba pisać jak jakimś tępakom? Wiesław...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spiochu napisał:

Traktuje cie adekwatnie do wypisywanych bzdur. Jezdziles juz w terenie na siedzaco, potem za siodelkiem, a teraz na tylnym kole. Ze srednia wyzsza od topowych zawodnikow a jak lekko zwolniles to kazdy teren robil sie latwy. To wszystko na niezniszczalnym rowerze za 2 kola i w halowkach, ktore zapewniaja "doskonala przyczepnosc".

Zaczynasz rozumieć. Jak się wczytasz to pojmiesz, że to co Ty osiągasz walką i wydatkami ja po prostu mam. Warto się z tym oswoić.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Z Twojego wywodu interesuje podkreślam jedynie "zdroworosądkowo" i... co mam komentować? Przecież wiesz o co chodzi bo myślący jesteś.

Gówno mnie obchodzą jakieś przepisy i racje w tym momencie. Piotr napisał, że film dotyczy szlaku PIESZEGO i koniec. Do tego się odnoszę.

Nic nie kumasz. Trochę farby naniesionej przez PTTK nie tworzy nowej rzeczywistości. Co do zasady mogę jeździć rowerem praktycznie wszędzie. I dokładnie tak robię. Jedynie stopień moich nieumiejętności jest tutaj realną przeszkodą. Mam identyczne prawa jak inni użytkownicy tego terenu.

PTTK za pieniądze z moich podatków wyznaczył tysiące szlaków pieszych na których nigdy nikogo nie spotkałem i konserwuje ten stan rzeczy nie zważając ani na potrzeby, ani na zmiany przebiegu dróg, zarastanie ścieżek, prywatne ogrodzone grunty gdzie od dawna nie ma wstępu. Gdyby nie działalność realnych administratorów (gminy i LP) to dalej nie byłoby kawałka szlaku rowerowego albo PTTK wymyśliłby takie "cuda" jak na Opolszczyźnie. Przepraszam ale jestem wyjątkowo cięty na tych leśnych dziadków co cichcem siorbią kasę i nic sensownego nie robią (poza pewnymi wyjątkami)

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spiochu napisał:

Mitku, ale ja Cię nie namawiam, żebyś coś kupił czy wymienił.  Po prostu pokazałem co możesz zyskać/zmienić na moim przykładzie. Budżet jest tu drugorzędną sprawą. Można modyfikować rower drogi jak i tani. Montować części topowe jak i budżetowe. Jeśli chcesz jeździć na tym co masz, bo jest wystarczające to sobie jeździj. Tylko nie dorabiaj ideologii, że to co wychodzi od producenta jest optymalnie dobrane. Albo że danej części nie można wymienić, jeśli można.

Co do terenu to dobrym przykładem jest moja znajoma. Przez lata jeździła tak jak Ty. Po mieście + klepanie km w lasach. I miała jakiś lipny rower. Chyba crossa za 1000zł. Przejechała na nim nawet ultra. Gravelowe 420km w 33h, jeśli dobrze pamiętam. Gdy jednak zaczęła jeździć w terenie to kupiła HT za 6-7k zł. i myślisz, że dalej na nim jeździ? Nie, ten rower nie wystarczył w trudnym terenie. Po dwóch sezonach sprzedała i kupiła fulla enduro za kilkanaście tys. zł

A tutaj przykład jak zjeżdża trudniejszym terenem. I to nie po jakiś ekstremach w Alpach ale szlakiem pieszym na podwrocławskim pagórku. Obejrzyj to nie będziesz potem mówić, że wystarczy zwolnić jak jest trudniej. Ten film pokazuje jak to realnie wygląda i to u doświadczonej osoby z mocną psychiką, jadącej na fullu enduro i w pełnych ochraniaczach. Zupełnie inaczej niż przejazdy pro-zawodników, albo przycięte w wielu miejscach filmiki influencerów.

 

Częściowo nie jedzie szlakiem a łącznikiem jakimś coś mi się zdaje. A zganianie ludzi też mi się spodobało.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

No.. E ma dwa oficjalne kanały E1 i E2 Nie znam E14 a przynajmniej te od E3 w  górę nie są ogólnie dostępne czy o czymś nie wiem?

Ja tez oglądałem i wiem gdzie była transmisja ale chodzi o to, że nie było jej na OGÓLNODOSTĘPNYCH KANAŁACH POLSKOJĘZYCZNYCH - wszystko trzeba pisać jak jakimś tępakom? Wiesław...

Pozdro

E14 (czyli E1) na platformie Polsat Box jest polskojęzyczny. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co do zasady to ja mogę robić wszystko co chcę bo kto mi kurwa zabroni. To jest zasada.

Co realiów to robię to co jest dla mnie zdroworozsądkowe - ja nawet nie pamiętam, że istnieje coś takiego jak PTTK. Baw się w to jak chcesz ale jak widzę zakaz to staram się zastanowić dlaczego tam stoi bo może postawił go ktoś kto jest z PTTK, PIS oraz jest księdzem ale... słusznie?

Wybacz ale uważam Cię za zbyt inteligentną osobę - nie pasuje do tego takie generalizowanie. Samochodem też mogę jeździć gdzie chcę ale... wybacz, nie jeżdżę i jeżdżących tępię jak ścierwo.

Więc...

Jeżeli jest znak, że to jest szlak dla pieszych to gówno mnie obchodzi czy postawił go PTTK, SS, czy Heniek - nie jadę, a jak nie ma innej możliwości to wolno się zsuwam bo mógłbym na przykład kogoś przestraszyć - źle robię czy dobrze? A czy B - i już jesteśmy w domu?

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mitek napisał:

Zaczynasz rozumieć. Jak się wczytasz to pojmiesz, że to co Ty osiągasz walką i wydatkami ja po prostu mam. Warto się z tym oswoić.

Pozdro

Tak, masz różne urojenia w glowie, ale pewnie można to leczyć. Nie warto z tym zwlekać.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Co realiów to robię to co jest dla mnie zdroworozsądkowe - ja nawet nie pamiętam, że istnieje coś takiego jak PTTK. Baw się w to jak chcesz ale jak widzę zakaz to staram się zastanowić dlaczego tam stoi bo może postawił go ktoś kto jest z PTTK, PIS oraz jest księdzem ale... słusznie?

Wybacz ale uważam Cię za zbyt inteligentną osobę - nie pasuje do tego takie generalizowanie. Samochodem też mogę jeździć gdzie chcę ale... wybacz, nie jeżdżę i jeżdżących tępię jak ścierwo.

Pozdro

1. Nie zabraniam Ci niejeżdżenia w miejscach gdzie gdzie można jeździć. Twoja wola.

2. Ale nie pouczaj mnie, że nie mogę jeździć tam gdzie Ty nie chcesz, ale prawo jak najbardziej mi pozwala. Autorka filmiku miała absolutnie prawo poruszać się tam gdzie jechała. I nie widzę najmniejszego argumentu aby jej tego odmawiać. Ale gdyby doszło do wypadku i urazów, to winę i karę rozstrzygałby sąd. 

3. O co Ci chodziło z tym zakazem? Jeśli są znaki postawione przez zarządcę terenu to należy je respektować.

4. Lepiej jest znać prawo jak stosować widzimisie. Oczywiście oprócz norm prawnych są też społeczne i też warto je znać. Ale w tym konkretnym przypadku cyklistka jechała spokojnie i miała kontrolę nad torem więc zero problemu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wujot2 napisał:

1. Nie zabraniam Ci niejeżdżenia w miejscach gdzie gdzie można jeździć. Twoja wola.

2. Ale nie pouczaj mnie, że nie mogę jeździć tam gdzie Ty nie chcesz, ale prawo jak najbardziej mi pozwala. Autorka filmiku miała absolutnie prawo poruszać się tam gdzie jechała. I nie widzę najmniejszego argumentu aby jej tego odmawiać. Ale gdyby doszło do wypadku i urazów, to winę i karę rozstrzygałby sąd. 

3. O co Ci chodziło z tym zakazem? Jeśli są znaki postawione przez zarządcę terenu to należy je respektować.

4. Lepiej jest znać prawo jak stosować widzimisie. Oczywiście oprócz norm prawnych są też społeczne i też warto je znać. Ale w tym konkretnym przypadku cyklistka jechała spokojnie i miała kontrolę nad torem więc zero problemu. 

Akurat podział szlaków ma piesze i rowerowe jest dobrze zdefiniowane na Ślęży

https://www.sleza.sobotka.pl/trasy-rowerowe-mtb/

PS wybrała zły dzień i złą porę, często w tygodniu tam nie ma nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spiochu napisał:

Tak, masz różne urojenia w glowie, ale pewnie można to leczyć. Nie warto z tym zwlekać.

Cześć

Jak się spotkamy i przejedziemy na rowerze chociaż kilometr razem i stwierdzisz, że jest słaby - możesz wszystko. Dopóki to nie nastąpi wsadź sobie Twoje domysły, wyssane z artykułów rady i zasady oraz doświadczenie nabyte w sieci w dupę.

Ale słyszałem, że jesteś też ekspertem od sportowej jazdy samochodem, może coś na ten temat?

Pozdro

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wujot2 napisał:

1. Nie zabraniam Ci niejeżdżenia w miejscach gdzie gdzie można jeździć. Twoja wola.

2. Ale nie pouczaj mnie, że nie mogę jeździć tam gdzie Ty nie chcesz, ale prawo jak najbardziej mi pozwala. Autorka filmiku miała absolutnie prawo poruszać się tam gdzie jechała. I nie widzę najmniejszego argumentu aby jej tego odmawiać. Ale gdyby doszło do wypadku i urazów, to winę i karę rozstrzygałby sąd. 

3. O co Ci chodziło z tym zakazem? Jeśli są znaki postawione przez zarządcę terenu to należy je respektować.

4. Lepiej jest znać prawo jak stosować widzimisie. Oczywiście oprócz norm prawnych są też społeczne i też warto je znać. Ale w tym konkretnym przypadku cyklistka jechała spokojnie i miała kontrolę nad torem więc zero problemu. 

OK. Nie ma więcej pytań. Ale... trochę nie złamałeś (akurat Ty) tym podejściem bo jest bliskie "Co nie jest zabronione to jest dozwolone" - a resztę niech rozstrzyga prawnik czyli.. kwintesencja roszczeniowości i chamstwa. Sorry ale taka prawda.

Zdania z ptk 2 i 4 sa jak żywcem wyjęte z ust ludzi, którzy coś zrobili bo w dupie mieli innych i nie czują się winni bo są w prawie. Takie argumenty nie są godne takich ludzi jakim mi się przez lata jawiłeś.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, star napisał:

Akurat podział szlaków ma piesze i rowerowe jest dobrze zdefiniowane na Ślęży

https://www.sleza.sobotka.pl/trasy-rowerowe-mtb/

PS wybrała zły dzień i złą porę, często w tygodniu tam nie ma nikogo.

Ale dlaczego to ona wybrała złą porę???

I gwoli ścisłości nie ma podziału na zdefiniowane szlaki bo sugeruje to rozdzielność. Tymczasem w Masywie Ślęży masz wyznaczone szlaki piesze i rowerowe i ich przebiegi się częściowo pokrywają. Podział jest taksonomiczny a nie funkcjonalny. 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Wujot2 napisał:

Ale dlaczego to ona wybrała złą porę???

I gwoli ścisłości nie ma podziału na zdefiniowane szlaki bo sugeruje to rozdzielność. Tymczasem w Masywie Ślęży masz wyznaczone szlaki piesze i rowerowe i ich przebiegi się częściowo pokrywają. Podział jest taksonomiczny a nie funkcjonalny. 😉

@star

Mogę to rozwinąć na gruncie matematyczno-logicznym. Otóż wyobraź sobie, że w Masywie Ślęży mamy jedną drogę z Sobótki przez szczyt do Tąpadeł. I na tej drodze wyznaczono jeden szlak pieszy, jeden rowerowy, jeden narciarski i jeden konny. Powiedzmy pokrywające się w 100%.

I teraz przeczytaj swoje zdanie "Akurat podział szlaków ma piesze i rowerowe jest dobrze zdefiniowane na Ślęży". Myślę, że komu jak komu, ale Tobie nie muszę już dłużej tłumaczyć dlaczego nie jest ono fortunne. I nie musimy wchodzić tutaj ani w Godla ani rozważanie gramatyki generatywno-transformacyjnej. 😁

Edytowane przez Wujot2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wujot2 napisał:

Ale dlaczego to ona wybrała złą porę???

I gwoli ścisłości nie ma podziału na zdefiniowane szlaki bo sugeruje to rozdzielność. Tymczasem w Masywie Ślęży masz wyznaczone szlaki piesze i rowerowe i ich przebiegi się częściowo pokrywają. Podział jest taksonomiczny a nie funkcjonalny. 😉

Cześć

Taksonomia jest ściśle zdefiniowanym działem nauki związanym z systematyką organizmów. Jeżeli użyłeś jej w ostatnio potocznie nadużywanym znaczeniu jako określenie pewnej grupy aktów prawnych to robisz ten sam błąd jak mylenie ekologii z ekologizmem. Jeżeli się pomyliłeś to sorry i napraw błąd bo nie wiadomo o co chodzi.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Taksonomia jest ściśle zdefiniowanym działem nauki związanym z systematyką organizmów. Jeżeli użyłeś jej w ostatnio potocznie nadużywanym znaczeniu jako określenie pewnej grupy aktów prawnych to robisz ten sam błąd jak mylenie ekologii z ekologizmem. Jeżeli się pomyliłeś to sorry i napraw błąd bo nie wiadomo o co chodzi.

Pozdro

Masz rację słowo to robi dużą karierę i zmienia pierwotne swoje znaczenie, zgrabniej byłoby użyć systematyka.

Zajrzałem do Google i znalazłem

Taksonomia to hierarchiczna grupa powiązanych pojęć. W usłudze Oracle Content Management taksonomie pomagają autorom zawartości klasyfikować zawartość w starannie zdefiniowanych kategoriach.

Taksonomie celów kształcenia

Taksonomia w SEO – czym jest i jak wpływa na .

Na pierwszych 5 pozycjach, dalej mi się nie chciało.

Edytowane przez Wujot2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mitek napisał:

Jeżeli jest znak, że to jest szlak dla pieszych to gówno mnie obchodzi czy postawił go PTTK, SS, czy Heniek - nie jadę, a jak nie ma innej możliwości to wolno się zsuwam bo mógłbym na przykład kogoś przestraszyć - źle robię czy dobrze? A czy B - i już jesteśmy w domu?

Źle rozumiesz pojęcie szlaków PTTK i ich oznaczeń. Malunki szlaków PTTK mówią tylko tyle że jest to ścieżka dogodna dla pieszych turystów. Ale te oznaczenia nie mówią że dana ścieżka jest przeznaczona tylko dla pieszych, nie mają takiej mocy. To by było zresztą bez sensu, czasami szlak idzie drogą szutrową czy jakąkolwiek inną bez chodnika, którą ktoś dojeżdża do swojego domostwa. Po tym szlaku idzie pieszy, ale może też tam jechać właściciel swoim jeepem. Tak samo na Ślęży: administrator terenu nie zakazał jeździć rowerem, więc można po każdej ścieżce jechać, jeśli masz tylko umiejętności i nie narazisz zdrowia innych uczestników na szwank. Jeśli administrator chce aby po danym szlaku poruszał się tylko pieszy, to musi to dodatkowo oznaczyć, choćby literalną tabliczką „Szlak tylko dla pieszych”.

Wujot ma rację. Szlaki PTTK to nie są w ogólności ścieżki tylko dla pieszych.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Jak się spotkamy i przejedziemy na rowerze chociaż kilometr razem i stwierdzisz, że jest słaby - możesz wszystko. Dopóki to nie nastąpi wsadź sobie Twoje domysły, wyssane z artykułów rady i zasady oraz doświadczenie nabyte w sieci w dupę.

Ale słyszałem, że jesteś też ekspertem od sportowej jazdy samochodem, może coś na ten temat?

Pozdro

Taa siedziałem w fotelu obok i doradzałem Kubicy w F1. A nie czekaj, tam nie ma drugiego fotela. 😉

Od chorób psychicznych nie jestem ekspertem, więc udaj się do specjalisty. Spotkanie rowerowe już proponowałem, nie będę się powtarzał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...