Skocz do zawartości

W koło komina👍


Marcos73

Rekomendowane odpowiedzi

Zabytkowej szosy już dawno nie ma, Rama połamała się gdy wjechałem w powalone na ścieżkę rowerową drzewo przez bobra.

Teraz ten Raleigh wygląda jak na zdjęciu 😀, a do Wisły w tamtym miejscu prowadzą ścieżki szutrowe.

image.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

A cóż to za tobół zafundowałeś sobie na pace?

Nie... no do Plaży Romantycznej można dojechać praktycznie asfaltem ale rejon jest znany z nieprzyjemnych ścieżek, wielu przenoszeń nad padłymi drzewami i tego typu atrakcji.

W każdym razie kolejnych fajnych wspólnych wycieczek życzę!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower wyszykowalem dla córki, stąd ten kuferek na bagażniku, ale nie ma gdzie go przechowywać, więc wrócił do mnie. Lubię go i na przejażdżki z żoną na nim jeżdżę. Do jazdy solo mam już rasową szosę Kuota kom.

Edytowane przez kordiankw
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Kurde ale dlaczego o 6.00 w sobotę? Może jutro np o 11.00 ruszymy z domu i kto pierwszy wróci po 50 km?

Pozdro

Pierwsze primo: jadąc z rana, jest chłodno, dziś u mnie na prowincji było 31st C,  wyjeżdżając z domu było tylko 16st C. Drugie primo: jadąc z rana, mam cały dzień na inne tematy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

No wyjechałem o 11.00 w lekkim deszczu i sporym wietrze ale pierwsze 15-16 km mam po lesie więc to nie rusza. Za to było mokro i na piachach i korzeniach naprawdę ślisko i niebezpiecznie. Już po przejechaniu paru km po asfalcie niestety kapeć z tyłu i zmiana i okazała się, że dętka którą miałem w zapasie też dziurawa., łatanie... W sumie wróciłem po 2h a normalnie te 32-33 km jadę koło 80min. Ale zabawa była.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

No a w między czasie Klaudia Zwolińska srebro. Teraz czekamy na C1.

Pozdro

Cześć 

Po powrocie z przejażdżki turystycznej w koło komina dziś z żonką która pomału wraca do lepszej formy fizycznej zdążyłem włączyc szkielłko i chwilę dosłownie płynąca Klaudia nawet komentujący Belgowie byli pewni jej medalu. Zabrakło dosłownie sekundę do tego złotego.  Srebro oczywiście mega cieszy bo otworzy mam nadzieję cały worek medali naszych reprezentantów. 
 

2h spokojnego  pedałowania w fantastycznych warunkach pogodowych tym razem turystycznym sprzętem IMG_2175.thumb.jpeg.dfcd6f0aec1e75a6927015b028273329.jpeg

C3837BC3-E0CD-4BDE-B440-003BCE44162C.thumb.jpeg.e78e675f12baf850ff55216f1291b337.jpeg


IMG_2191.thumb.jpeg.3b66926dc89837e93dfb25f9f397caaf.jpeg

IMG_2187.thumb.jpeg.562aa4c8fd60379e7e4e2e61af2c0449.jpeg

IMG_2192.thumb.jpeg.6d22697a0ea139b005de7d3de934f074.jpeg

…nad głową latające jedno i dwupłatowce plus szybowce ( w wiosce mamy aeroklub) 

IMG_2193.thumb.jpeg.54f103a381c9a7156a4b9cfdf4e3e0a1.jpeg

A na trasach rowerowych mega dużo aktywnie spędzających wolny czas  . Super niedziela ! 
 

Pozdro

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

U ciebie to jest w ogóle nieźle bo możesz bez specjalnej napinki objechać mniej więcej wzdłuż granicy cały kraj jednego dnia.

Pozdro

😅

Osobiście nie dałbym rady-tych km trochę się uzbiera 😉 (dokładnie 1367km ) ale faktycznie można to bezpiecznie pojechać .

pozdro

Edytowane przez Victor
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

To gdzie Ty mieszkasz...? Nie w Luksemburgu...?

Pozdro

Luxemburg dałoby radę bo granica wychodzi  130km 

met de grens: 67 kilometer voeren door België, 19 kilometer door Frankrijk en 44 kilometer door Duitsland. 

Ale sąsiednia Belgia to już trochę trzeba się nakręcić 😉 teraz czytam,że w Belgii jest około 30.000 km ścieżek rowerowych .  W Luksemburgu 600km ścieżek rowerowych  i 700km  tras dla MTB. Ogólnie jest gdzie jeździć. 

pozdro 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Victor napisał:

Luxemburg dałoby radę bo granica wychodzi  130km 

met de grens: 67 kilometer voeren door België, 19 kilometer door Frankrijk en 44 kilometer door Duitsland. 

Ale sąsiednia Belgia to już trochę trzeba się nakręcić 😉 teraz czytam,że w Belgii jest około 30.000 km ścieżek rowerowych .  W Luksemburgu 600km ścieżek rowerowych  i 700km  tras dla MTB. Ogólnie jest gdzie jeździć. 

pozdro 

 

Cześć

Chyba nie... Całkowita długość granicy wynosi 359km. To nawet ja się zdziwiłem bo myślałem, że nie więcej jak 250km.

359km to jak na jedne dzień jest solidnie dużo dla amatora.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Chyba nie... Całkowita długość granicy wynosi 359km. To nawet ja się zdziwiłem bo myślałem, że nie więcej jak 250km.

359km to jak na jedne dzień jest solidnie dużo dla amatora.

Pozdro

 

IMG_2195.thumb.jpeg.1da9e16fa7b335956f88af25f9499342.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ty o Belgii ja o Luksemburgu.

A ta mapa, którą przytoczyłeś to jest chyba właśnie trasa rowerowa dookoła Belgii bo długość granicy Belgii jest większa. W sumie super wyprawa, natomiast co do tych długości to coś mi się w sumie nie zgadza.

Więc Ty mieszkasz w Belgii. To skąd ja wziąłem ten Luksemburg...?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mitek napisał:

Więc Ty mieszkasz w Belgii. To skąd ja wziąłem ten Luksemburg...?

Ciężko stwierdzić 😉

 

23 minuty temu, Mitek napisał:

W sumie super wyprawa,

Zawsze możesz spróbować, Ardeny będą przepiękne do przejechania, północna część granicy z NL  również bo tu dużo lasów, wybrzeże pewnie nudne ale ciekawe miasteczka, granicą zachodnią Francji nie jechałem to się nie wypowiem ogólnie granica Belgii rowerem nie jechałem więc też nie powinienem się wypowiadać ale pewne części kraju znał lepiej od tych pozostałych (część zachodnia chociażby ). Dodając Luksemburg i Holandię to już robi się całkiem sporo tego kręcenia i zwiedzania .

Pozdro serdeczne 

 

Tu masz ciekawą stronę ścianek rowerowych w BE  podzielona na regiony trudności tarasowych .

https://climbfinder.com/nl/regios/belgie

 

Edytowane przez Victor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...