Skocz do zawartości

Trochę humoru


Mikoski

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Myślę, że trochę naciągasz fakty do postawionej tezy. A tezę postawiłeś, przypominam: "w historii piłki wielu znakomitych w reprezentacjach ustępowało miejsca młodszym choć w klubach grali nadal na wysokim poziomie".

Czy chociaż w jednym przypadku jesteś w stanie udowodnić, że przyczyna rozstania z reprezentacją była właśnie taka?

Pozdro

Chociażby Inesta który powiedział basta.

Oczywiście do końca powodów możemy nigdy nie poznać ale informacja która poszla w swiat daje duże prawdopodobieństwo że to ich decyzja .
 

Twoje czasy teraz spacerując to wydaje mi się że  Niemiec Muller szybko zakończył po zdobytym mistrzostwie karierę choć nadal grał w Monachium

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Victor napisał:

Ja nigdy nie przestanę 

cytując klasyka : do samego końca , mojego lub jej 😉

IMG_1932.thumb.jpeg.50b16f11046222767ecbaa4228efc052.jpeg

Ja kibicuję hokeistom, piłkarzom ręcznym, siatkarzom. Jestem pewien, że za każdym razem zostawiają serca na lodzie/boisku.

Nasi wyzelowani, wydziarani trampkarze  nie zasługują w większości na noszenie orzełka na koszulce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grimson napisał:

kibicuję hokeistom, piłkarzom ręcznym, siatkarzom. Jestem pewien, że za każdym razem zostawiają serca na lodzie/boisku

Oczywiście masz rację jednak wymienione dyscypliny nigdy nie dorównają wielkością piłce . 
 

Doping 20 tys w hali robi wrażenie ale 70-100 tys na stadionie jest nie porównywalne.

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, grimson napisał:

Ja kibicuję hokeistom, piłkarzom ręcznym, siatkarzom. Jestem pewien, że za każdym razem zostawiają serca na lodzie/boisku.

Nasi wyzelowani, wydziarani trampkarze  nie zasługują w większości na noszenie orzełka na koszulce.

Niezłe...Świadczy tylko o tobie. I nie pisze tego jako standardowy kibic bo nim nie jestem.

Rozumiem, że najbardziej godni szacunku są zawodnicy MMA i zbliżonych sportów bo Ci zostawiają na arenie krew w sensie dosłownym.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze poradźcie, co zrobić z drużyną (a przynajmniej jej wiekszoscią), której nie chce się grać... przecież to co pokazali w tych 2 meczach swiadczy o skrajnym wyczepaniu lub swiadomym sabotażu.... 

 

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mig napisał:

To jeszcze poradźcie, co zrobić z drużyną (a przynajmniej jej większością), której nie chce się grać... przecież to co pokazali w tych 2 meczach świadczy o skrajnym wyczerpaniu lub świadomym sabotażu.... 

 

Do kolonii karnej 🤔

Edytowane przez kordiankw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, moruniek napisał:

Spełniło się oto słowa Pana 😉. Ostatni będą Pierwszymi. 

Polska jako ostatni zespół awansowała na Euro i jako pierwszy z niego odpadła. 

p.s.

Oznacza to tylko jedno, byliśmy najsłabszą drużyną na Euro. 

Świetne!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2024 o 11:35, Victor napisał:

Oczywiście masz rację jednak wymienione dyscypliny nigdy nie dorównają wielkością piłce . 
 

Doping 20 tys w hali robi wrażenie ale 70-100 tys na stadionie jest nie porównywalne.

pozdrawiam 

Tu można polemizować, widownia na Rugby World Cup przegrywa tylko z Igrzyskami Olimpijskimi w kwestii ilości widzów oglądających na żywo zmagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mitek napisał:

Niezłe...Świadczy tylko o tobie. I nie pisze tego jako standardowy kibic bo nim nie jestem.

Rozumiem, że najbardziej godni szacunku są zawodnicy MMA i zbliżonych sportów bo Ci zostawiają na arenie krew w sensie dosłownym.

Pozdro

Ja o sportach zespołowych, ty o sportach walki, indywidualnych. Weź się chłopie ogarnij.

Chociaż możesz czasami mieć rację, tu masz MMA zespołowe:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo ogarnięty.

To Wy wciskacie komuś na siłę, że jest najlepszy a jak się okazuje, że jest po prostu słaby to macie o to pretensje. Zero realizmu i życie marzeniami jak zwolennicy wielkomocarstwowej Polski niemalże.

Michał to jest słaba drużyna po prostu i tyle. Nie można mieć do kogoś pretensji, że nie dał rady skoro nie miał szansy jej dać. Szczęście można mieć raz, tak jak w barażach i tyle.

I jeszcze... Oglądam właśnie końcówkę małego finału Ligi Narodów. Obserwuję tą drużynę od jakichś 6 czy 7 lat. Trzon to te same siatkarki co 3 czy 4 lata temu. Wtedy drużyna grała dobrze, miały fantastyczne momenty ale była to drużyna średnia, nie potrafiły wygrywać z najlepszymi, łamały się w końcówkach czy tiebreakach. Lavarini je zmienił, nie grę pojedynczych zawodniczek ale zmienił drużynę. Teraz to drużyna ścisłej czołówki światowej. Z drugiej dziesiątki weszły do pierwszej 4.

W piłce nie mamy szczęścia do trenerów. I tu nie chodzi o wybitną osobowość ale o trenera, który będzie idealnie trafiony tu i teraz. W tej chwili, z tymi zawodnikami.

Pozdro

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

 

Michał to jest słaba drużyna po prostu i tyle. Nie można mieć do kogoś pretensji, że nie dał rady skoro nie miał szansy jej dać. Szczęście można mieć raz, tak jak w barażach i tyle.

[...]

Pozdrowienia

Słaba ta drużyna była/jest od czterdziestu lat. Ale teraz jeszcze zrobiła się leniwa... 

Mecz z Austria to było widowisko w stylu "kasa podzielona, resztę mamy w dupie, i co nam zrobicie?"

Edytowane przez mig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mitek napisał:

To Wy wciskacie komuś na siłę, że jest najlepszy a jak się okazuje, że jest po prostu słaby to macie o to pretensje. Zero realizmu i życie marzeniami jak zwolennicy wielkomocarstwowej Polski niemalże.

W czym my jesteśmy najlepsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, grimson napisał:

W czym my jesteśmy najlepsi?

Cześć

Hm... Wiesz no najlepsi to może złe określenie ale w czym jesteśmy osadzeni w czołówce światowej. Tu chodzi raczej o kwestię stałości poziomu poniżej którego się nie schodzi - tak mi się wydaje.

No wiadomo - siatkówka, szybownictwo, brydż, żużel, karate tradycyjne, skoki narciarskie, wspinaczka na czas - to tak mi przychodzi do głowy w moment. Zaczynamy twardo stać na nogach w tak szanowanym sporcie jak tenis. Swego czasu byliśmy potęgą w żeglarstwie lodowym, boksie (nazwijmy go tradycyjnym czy też olimpijskim), podnoszeniu ciężarów, mieliśmy dobre lata w lekkoatletyce. Wiesz to są kwestie pokoleniowe, pewnych tradycji czy też po prostu szczęścia wspartego pracą systemową akurat dobrze pomyślaną.

Piłka nożna to sport dość specyficzny bo niezwykle popularny i przez to niezwykle przeinwestowany. Nam na dodatek parę razy w historii się udało i oczekujemy, że te czasu wrócą.

Może kiedyś, ale na chłopakach nie ma co wieszać psów. Pracują jak każdy a, że jak się przebiją to dostają niewspółmiernie wielkie pieniądze i wszyscy przez ten pryzmat oczekują cudów...

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To nie jest śmieszne Marek - to jest tragiczne. Ten śmieć ma wyborców.

Zajebią Cie pałami bo im zabrałeś kawałek biało czerwonego płótna albo pocałowałeś murzynkę.

Takie są realia.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...