Skocz do zawartości

rower :)


jark

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem niedawno 2 sezony TdF na Netflix, ale się oglądało! Dotychczas mało się interesowałem samymi zawodnikami, czy zawodami. Natomiast oglądanie ich pracy daje fajne odniesienie do tego, do czego sam jestem zdolny, a raczej niezdolny. W zasadzie w obu odcinkach dominowała rywalizacja Tadeja i Jonasa. Taka czasówka, gdy Jonas prawie dogonił Tadeja, to totalny opad szczeny. Ataki i powroty innych zawodników też oglądało się świetnie. Jednego dnia zdychasz, a następnego wygrywasz etap i to z zabójczą średnią. Kurcze, ja z góry czasem jadę tak, jak oni średnio na całym etapie. No nic, sezon jeszcze trwa i coś pojeździć się da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chertan napisał:

Kurcze, ja z góry czasem jadę tak, jak oni średnio na całym etapie. No nic, sezon jeszcze trwa i coś pojeździć się da. 

Nie ma kozaka żeby nie było jeszcze większego kozaka na niego ..a ty się Piotruś nic nie "trop" i tak byś większość "komputerowych" kolarzy zaorał na wstecznym czytając gazetę w międzyczasie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lexi napisał:

Nie ma kozaka żeby nie było jeszcze większego kozaka na niego ..a ty się Piotruś nic nie "trop" i tak byś większość "komputerowych" kolarzy zaorał na wstecznym czytając gazetę w międzyczasie.

Znaj proporcje mociumpanie. A ja znam swoje miejsce w szeregu. Na ustawki krakowskie nie pojadę, bo tempa nie uciągnę. Jeżdżę z podobnymi jak ja i jest git. Więc bynajmniej, żadnego "tropienia" nie ma. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...