Skocz do zawartości

najlepsza muzyka na szusowanie


senalslider

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Jacor2 napisał:

To jest nawet bardzo dobra nuta.

Ale stosuję tylko przy bieganiu.

Na nartach mam podobne zdanie od @Mitek

,,"na szusowanie" - nie ma muzyki. Szusowanie jest muzyką, jego odgłosy, inaczej nie da się szusować."

Podzielam to zdanie zupełnie aczkolwiek są tacy którzy mają inne .... na przykład Taka firma 686 robiąca ciuchy dedykowane snowbordzistom  miała na stronce kanał do ściągania muzy "dedykowanej" (nie wiem czy dalej ma) ... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

Podzielam to zdanie zupełnie aczkolwiek są tacy którzy mają inne .... na przykład Taka firma 686 robiąca ciuchy dedykowane snowbordzistom  miała na stronce kanał do ściągania muzy "dedykowanej" (nie wiem czy dalej ma) ... 🙂

Snowboardziści często be muzy w słuchawkach lub głośnika w plecaku nie wyobrażają sobie dnia na stoku lub poza.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze zgadzam się z tym co Mitek powiedział, że szuranie jest najlepszą muzą ale... też eksperymentowałem w innym kierunku. Tak dobrać muzę aby dobrze łączyła się z dźwiękami z zewnątrz. 

Byłyby to różne nurty zbliżone np taki delikatny IDM 

 

Dla tych co nie chcieliby rezygnować z jakości muzycznej nawet w tych okolicznościach to Forest Swords (multum nagród krytyki)

Ta muza idealnie wprost łączy się z przestrzenią

 

----------------------

Drugim biegunem jest muzyka dominująca i mobilizująca do wysiłku. Wyrzucając do kubła wszystkie zramolałe 🤣 nurty rockowe, trashowe itd można znaleźć taką klubówkę - obejrzyjcie koniecznie bo wideo jest rewelacyjne

A dla tych co się nie kłaniają, video to już klasyk awangardy - obo!

 

 

 

 

Edytowane przez Wujot2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A mnie od kilku tygodni chodzi po głowie muzyka B. Bacharacha. Tego od "What the World Needs Now Is Love" czy "That's What Friends Are For". Najlepiej w wykonaniu Dionne Warwick. Świetnie pasuje do krótkiego skrętu jak na filmiku, który niedawno wstawiłem. Ten słynny kawałek też by pasował 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
40 minut temu, Marcos73 napisał:

Ostatnio taką laskę wynalazłem, no mnie się podoba,  rytmiczna, do skręcania się nada. Co sądzicie? Czy ja może nieco inny jestem.

Jeśli chodzi o muzykę to jest bardzo fajna i na pewno przesłucham sobie parę płyt pani. A w kwestii nart (czy roweru) to bardzo leniwe dla mnie klimaty. Ewentualnie na podejście na skitury. Ale bez napinki. 

Ja chyba wolałbym coś w ten deseń. W ogóle to mam własny 3 godziny wybór trapu (przegrzebałem kiedyś pewnie z 10x kawałków tyle)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wujot2 napisał:

Jeśli chodzi o muzykę to jest bardzo fajna i na pewno przesłucham sobie parę płyt pani. A w kwestii nart (czy roweru) to bardzo leniwe dla mnie klimaty. Ewentualnie na podejście na skitury. Ale bez napinki. 

Ja chyba wolałbym coś w ten deseń. W ogóle to mam własny 3 godziny wybór trapu (przegrzebałem kiedyś pewnie z 10x kawałków tyle)

 

To raczej taka klubowa muzyka, mogę posłuchać, ale specjalnie fanem nie jestem. Co kto lubi.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Wujot2 napisał:

Jeśli chodzi o muzykę to jest bardzo fajna i na pewno przesłucham sobie parę płyt pani. A w kwestii nart (czy roweru) to bardzo leniwe dla mnie klimaty. Ewentualnie na podejście na skitury. Ale bez napinki. 

Ja chyba wolałbym coś w ten deseń. W ogóle to mam własny 3 godziny wybór trapu (przegrzebałem kiedyś pewnie z 10x kawałków tyle)

 

Moim odkryciem tegorocznego polandrock był koncert Mery Spolski 👍 na małej scenie ... małej kilkadziesiąt tysi luda było. Jeśli wygra w głosowaniu publiczności złotego bączka tak to się zwie to za rok będzie na dużej scenie. Tam to już setki tysięcy,na Paktofonice podobno było 700 tyś 😱 i ja między nimi. Koncert Mery dla mnie był najlepszą imprezą na festiwalu.

https://dziennikzachodni.pl/rahim-z-paktofoniki-to-co-wydarzylo-sie-na-polandrock-przeroslo-nasze-wyobrazenia-nie-wiem-ile-bylo-ludzi-oni-sie-nie-konczyli/ar/c13-18723441

Edytowane przez Mikoski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikoski napisał:

Moim odkryciem tegorocznego polandrock był koncert Mery Spolski 👍 na małej scenie ... małej kilkadziesiąt tysi luda było. Jeśli wygra w głosowaniu publiczności złotego bączka tak to się zwie to za rok będzie na dużej scenie. Tam to już setki tysięcy,na Paktofonice podobno było 700 tyś 😱 i ja między nimi. Koncert Mery dla mnie był najlepszą imprezą na festiwalu.

https://dziennikzachodni.pl/rahim-z-paktofoniki-to-co-wydarzylo-sie-na-polandrock-przeroslo-nasze-wyobrazenia-nie-wiem-ile-bylo-ludzi-oni-sie-nie-konczyli/ar/c13-18723441

Damiano

Na Męskim Graniu w Żywcu siedzieliśmy pod mała sceną, w przerwie wyskoczył na nią kosmita, inni byli, ale bez szału. To było niesamowite - life oczywiście.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie słucham muzy jeżdżąc na nartach czy też np na rowerze ale  wyobrażam sobie mmmm wschód słońca spokojny trawers dojazdowy do niebiesko/czerwonej bardzo szerokiej trasy i piec na parę minut na maxa od krótkiego do długiego bawiąc się a ze słuchawek SHM

lub w ten set (w aucie) gdy już jestem znudzony jazdą autem bardzo często na pobudkę 

podchodząc na skiturach raczej wolałbym coś w taki klimacik 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2024 o 19:30, Mikoski napisał:

Moim odkryciem tegorocznego polandrock był koncert Mery Spolski 👍 na małej scenie ... małej kilkadziesiąt tysi luda było. Jeśli wygra w głosowaniu publiczności złotego bączka tak to się zwie to za rok będzie na dużej scenie. Tam to już setki tysięcy,na Paktofonice podobno było 700 tyś 😱 i ja między nimi. Koncert Mery dla mnie był najlepszą imprezą na festiwalu.

https://dziennikzachodni.pl/rahim-z-paktofoniki-to-co-wydarzylo-sie-na-polandrock-przeroslo-nasze-wyobrazenia-nie-wiem-ile-bylo-ludzi-oni-sie-nie-konczyli/ar/c13-18723441

Była też w Łodzi rok temu na kameralnej scenie na mojej dzielni czyli Księżym Mlynie. Była świetna, kontakt z publiką i muza... zmieniając temat jutro Skierniewice i święto m.in.

...po raz pierwszy znajduje się na Stadionie Miejskim, koncerty rozpoczną się o godzinie 18. Jako pierwszy wystąpi Otsochodzi. O godzinie 19:15 na scenie pojawi się Kronkel Dom. Tuż po nim wystąpi Guzior (20:30), a o 21:45 – Retohttps://skierniewice.naszemiasto.pl/co-gdzie-kiedy-program-skierniewickiego-swieta-kwiatow/ar/c7-9792735

 

Edytowane przez star
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...